Listopadový díl digitální brožury Menu letí do vašich tabletů!

Listopadový díl digitální brožury Menu letí do vašich tabletů!

31. 10. 2014

Tentokrát vám elektronický magazín Menu představí slečnu Veroniku, kterou jste zvyklí vídat na všech našich materiálech. Veronika ale není jen tváří firmy T-Mobile. Tváří má totiž hned několik a i nás samotné překvapilo, čemu všemu se dokáže najednou věnovat. Ale co vám budeme povídat, však se o tom přesvědčíte sami. Verča vám rovnou doporučí i pár aplikací, které ocení ti z vás, co neví, kde jim hlava stojí, a jsou stále v jednom kole.

No a když jsme tak u těch kol, tak se v magazínu dočtete i o nové službě, která se týká koloběhu života. Přesněji tedy koloběhu života chytrých zařízení. Jmenuje se FRESH a díky ní můžete mít zbrusu nový telefon kliďánečko každý rok! Tak si nezapomeňte počíst, jak se k této nové vychytávce dostanete. (Nápověda: Velice snadno.)

Ne že bychom chtěli strašit s Vánocemi, ale výzdoby v obchoďácích nelžou a svátky klidu a míru se neodvratně blíží. A protože štěstí přeje připraveným, T-Mobile přichystal pro své zákazníky spoustu slev na chytrá zařízení, které se mohou stát krásným dárkem pro vaše blízké. Abychom vám usnadnili rozhodování, najdete v brožuře rovnou i recenze na některá z nich. Proklepli jsme si například Samsung Galaxy Alpha a samozřejmě i nový iPhone 6.

Menu pro tablety stahujte zde!

Čtěte také

Podivnější aplikace, než jsou tyto, na storech nenajdete!

Podivnější aplikace, než jsou tyto, na storech nenajdete!

Různé Včera

Překladač dětského pláče, hra určená kočkám, ale také třeba cvičební program do postele, i takové aplikace museli Aleš...

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Včera

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail