Aplikace natočí celý váš život

Aplikace natočí celý váš život

30. 1. 2014

Možná to děláte podobně jako my. Když jedeme na dovolenou, pomocí telefonu nebo fotoaparátu z každého zajímavého místa natočíme pět vteřin dlouhý záznam. Po návratu pak všechna krátká videa naskládáme za sebe v nějakém střihačském programu, dodáme hudební podkres a máme parádní vzpomínku. Video je pro naší paměť lépší než fotky.

Zkuste taky 1 Second Everyday!

Podobně uvažoval i Cesar Kuriyama, který přišel s aplikací One Second Everyday. S jeho appkou totiž stačí natočit jedno video denně a appka sama je naskládá za sebe. Můžete si tak udělat sestřih toho, co jste dělali minulý měsíc nebo uplynulý rok. Užívání appky je přitom velmi jednoduché a díky přehlednému řazení videí hned víte, jaký den jste vynechali.
 
Aplikace jako taková vás také upozorní, že jste ještě ten den žádné video nenatočili. Při spojením s vaším Google+ účtem pak dokáže všechna videa nahrát na váš Google Disk, abyste měli jistotu, že o ně nepřijdete. Jednoduchá myšlenka 1 Second Everyday si záskala řadu fanoušků a jejich počet neustále roste.
 
Vývoj 1 Second Everyday si ostatně zaplatili sami její uživatelé. Kuriyama na něj vybral peníze přes službu Kickstarter, kde mu dobrovolníci poslali přes padesát tisíc dolarů.

Čtěte také

Podívejte se na ukázku z nové hry podle Harry Pottera! Čarodějnické erpégéčko vyjde letos

Podívejte se na ukázku z nové hry podle Harry Pottera! Čarodějnické erpégéčko vyjde letos

Hra Před 9 hodinami

Kromě Harry Potter: Wizards Unite, na které pracují tvůrci Pokémon Go, vzniká také hra s podtitulem Hogwarts Mystery. Autorem je studio...

Stačí poslat jeden odkaz a iPhone se zasekne. Ani na něj nemusíte klikat!

Stačí poslat jeden odkaz a iPhone se zasekne. Ani na něj nemusíte klikat!

Různé Před 9 hodinami

Ani iPhone není nezranitelný. Zavirování telefonu sice nehrozí, ale může se stát, že vám někdo pošle odkaz na web, který vám restartuje...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail