​Kufr Bluesmart získal od lidí 500 tisíc dolarů na výrobu. Ovládáte ho přes aplikaci!

​Kufr Bluesmart získal od lidí 500 tisíc dolarů na výrobu. Ovládáte ho přes aplikaci!

Včera

O crowdfundingu píšeme na Applikace.cz pravidelně. Jedná se o službu, kde veřejnost podpoří svými financemi nějaký ambiciózní projekt. Pokud se peněz vybere dostatek, dostanou je autoři a mohou začít plnit to, co slíbili. Pokud se peníze nevyberou, pošlou se zpátky původním majitelům. Je to prosté, jednoduché a díky tomu světlo světa spatřila celá řada originálních nápadů. Tím posledním je chytrý cestovní kufr Bluesmart, který si spojíte s aplikací ve svém mobilu.

Propagační video kufru Bluesmart.

Díky apce tak můžete sledovat polohu kufru, případně vás telefon upozorní, že se od kufru vzdalujete až příliš (nebo se on vzdaluje od vás, když s ním někdo utíká pryč). Díky aplikaci můžete kufr také odemknout, ale Bluesmart nabízí ještě víc. Například jeho ucho vám okamžitě řekne, kolik vaše zavazadlo váží. Speciální kapsa vám pak nabídne nabíječku pro váš mobil či tablet. Aplikace sama pak dokáže sledovat průběhy vašich cest a zapamatuje si všechny zajímavé statistiky.

To jediné, co chytrý kufr ještě nezvládne, je automatické ježdění – buď formou ovládání přes mobil či případného sledování vaší aktuální polohy. Kufr aktuálně vyjde na 235 dolarů plus 40 dolarů poštovné mimo Spojené státy. V obchodě by pak měl jeden kousek vyjít dokonce až na 450 dolarů, takže podpora ambiciózního projektu se jistě vyplatí. Ostatně, jeho autoři požadovali 50 tisíc dolarů, ale od přispěvovatelů získali již půl milionu! Bluesmart můžete podpořit a serveru IndieGoGo.

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 4 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail