​Kufr Bluesmart získal od lidí 500 tisíc dolarů na výrobu. Ovládáte ho přes aplikaci!

​Kufr Bluesmart získal od lidí 500 tisíc dolarů na výrobu. Ovládáte ho přes aplikaci!

27. 10. 2014

O crowdfundingu píšeme na Applikace.cz pravidelně. Jedná se o službu, kde veřejnost podpoří svými financemi nějaký ambiciózní projekt. Pokud se peněz vybere dostatek, dostanou je autoři a mohou začít plnit to, co slíbili. Pokud se peníze nevyberou, pošlou se zpátky původním majitelům. Je to prosté, jednoduché a díky tomu světlo světa spatřila celá řada originálních nápadů. Tím posledním je chytrý cestovní kufr Bluesmart, který si spojíte s aplikací ve svém mobilu.

Propagační video kufru Bluesmart.

Díky apce tak můžete sledovat polohu kufru, případně vás telefon upozorní, že se od kufru vzdalujete až příliš (nebo se on vzdaluje od vás, když s ním někdo utíká pryč). Díky aplikaci můžete kufr také odemknout, ale Bluesmart nabízí ještě víc. Například jeho ucho vám okamžitě řekne, kolik vaše zavazadlo váží. Speciální kapsa vám pak nabídne nabíječku pro váš mobil či tablet. Aplikace sama pak dokáže sledovat průběhy vašich cest a zapamatuje si všechny zajímavé statistiky.

To jediné, co chytrý kufr ještě nezvládne, je automatické ježdění – buď formou ovládání přes mobil či případného sledování vaší aktuální polohy. Kufr aktuálně vyjde na 235 dolarů plus 40 dolarů poštovné mimo Spojené státy. V obchodě by pak měl jeden kousek vyjít dokonce až na 450 dolarů, takže podpora ambiciózního projektu se jistě vyplatí. Ostatně, jeho autoři požadovali 50 tisíc dolarů, ale od přispěvovatelů získali již půl milionu! Bluesmart můžete podpořit a serveru IndieGoGo.

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Včera

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka 19. 10. 2017

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail