​Buďte Pako! Vždyť ujíždět policii je zábava! Teda alespoň na mobilu…

​Buďte Pako! Vždyť ujíždět policii je zábava! Teda alespoň na mobilu…

Včera

Určitě jste viděli ve zprávách nebo na Youtube nějakou tu policejní honičku. Zločinec v kradeném autě prchá po dálnici před policií, kličkuje mezi vozy, přejíždí do protisměru a to všechno sleduje z bezpečné výšky televizní helikoptéra. Většinou tyhle honičky nemají příliš dlouhého trvání. Zločinec nezvládne jízdu a auto nabourá. A vám pak třeba probleskne hlavou, že byste ujíždět dokázali déle… No a teď máte příležitost!

Jednoduchá hříčka Pako je totiž jenom o tom být správné pako a vydržet co nejdéle. Plynový pedál máte automaticky na podlaze a s autem tak můžete jenom zatáčet. Policejní vozy se vás snaží chytit, ohrožuje vás okolní provoz i klasické překážky jako lampy, stromy či domy. Jak dlouho zvládnete ujíždět strážcům zákona a nenabourat? Kolik policejních aut se vám podaří zlikvidovat? Pako vám dá jasnou odpověď na tyhle otázky a ještě se navíc budete docela dobře bavit.

Honičkové peklo pak můžete rozpoutat v celé řadě zajímavých úrovní, kde nechybí hřbitov ani obligátní dálnice. Hra navíc potěší originálním grafickým stylem, kdy se pracuje s omezenou paletou barev i jednoduchými modely. V pocitu retra mohli autoři sice zajít ještě o trochu dál (pastelové barvy á la Dirve by Pako hodně slušely), ale to jsou drobnosti. Navíc, když je hra v Google Play zcela zdarma. Majitelé iOS a Windows Phone pak zaplatí cca 40 korun.

Pako stahujte zde!

Čtěte také

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra Včera

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Cvakněte si selfie s Pikachu! Ale rychle, než ze Snapchatu zmizí

Cvakněte si selfie s Pikachu! Ale rychle, než ze Snapchatu zmizí

Aplikace Včera

Snapchat vytáhl v konkurenčním boji s Instagramem těžký kalibr. Oficiální Pikachu filtr pro vaše selfíčka a videa! Přesněji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail