​Buďte Pako! Vždyť ujíždět policii je zábava! Teda alespoň na mobilu…

​Buďte Pako! Vždyť ujíždět policii je zábava! Teda alespoň na mobilu…

27. 10. 2014

Určitě jste viděli ve zprávách nebo na Youtube nějakou tu policejní honičku. Zločinec v kradeném autě prchá po dálnici před policií, kličkuje mezi vozy, přejíždí do protisměru a to všechno sleduje z bezpečné výšky televizní helikoptéra. Většinou tyhle honičky nemají příliš dlouhého trvání. Zločinec nezvládne jízdu a auto nabourá. A vám pak třeba probleskne hlavou, že byste ujíždět dokázali déle… No a teď máte příležitost!

Jednoduchá hříčka Pako je totiž jenom o tom být správné pako a vydržet co nejdéle. Plynový pedál máte automaticky na podlaze a s autem tak můžete jenom zatáčet. Policejní vozy se vás snaží chytit, ohrožuje vás okolní provoz i klasické překážky jako lampy, stromy či domy. Jak dlouho zvládnete ujíždět strážcům zákona a nenabourat? Kolik policejních aut se vám podaří zlikvidovat? Pako vám dá jasnou odpověď na tyhle otázky a ještě se navíc budete docela dobře bavit.

Honičkové peklo pak můžete rozpoutat v celé řadě zajímavých úrovní, kde nechybí hřbitov ani obligátní dálnice. Hra navíc potěší originálním grafickým stylem, kdy se pracuje s omezenou paletou barev i jednoduchými modely. V pocitu retra mohli autoři sice zajít ještě o trochu dál (pastelové barvy á la Dirve by Pako hodně slušely), ale to jsou drobnosti. Navíc, když je hra v Google Play zcela zdarma. Majitelé iOS a Windows Phone pak zaplatí cca 40 korun.

Pako stahujte zde!

Čtěte také

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Různé 15. 1. 2018

V lednu sice Applikace nevysíláme, ale to neznamená, že se nebude soutěžit. Na našem webu se momentálně hraje o konzoli Xbox One, kterou...

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Aplikace 14. 1. 2018

Představte si typické rande. Byli jste na večeři, bylo vám spolu dobře, ale už je pozdě – je čas jít domů Nabídnete se, že ji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail