Šílenost roku? Chytrý deodorant se spojí s vaším mobilem!

Šílenost roku? Chytrý deodorant se spojí s vaším mobilem!

20. 10. 2014

Za tu dobu, co Applikace děláme, už jsme viděli spoustu chytrých věcí, nicméně s chytrým deodorantem jsme asi narazili na dno, resp. na podpaží… ClickStick je totiž tak chytrý, že si neupatláte oblečení, když si jej nanášíte. V okamžik kontaktu s pokožkou totiž zmáčknete tlačítko a až teprve tehdy gel vyjede ven. Stejně tak zajímavé je to, že ClickStick se dokáže spojit s aplikací ve vašem mobilu. Právě přes ní totiž objednáte další várku, pokud vám deodorant dojde. Stejně tak je to aplikace, která na základě vašich aktivit vyhodnotí, jaké množství gelu by se mělo do podpaží nanést. A aby toho nebylo málo, ClickStick disponuje baterkou pro nanášení v noci, stejně jako naplnitelnou zásobárnou gelu, díky které nemusíte vyhazovat celé zařízení a tudíž je ClickStick ekologičtější.


Musíme uznat, že video mají docela vtipné.

Stejně jako všechny podobné šílené nápady dnešní doby, i autoři tohoto projektu potřebují peníze od dobrovolných dárců. Obrátili se tedy na crowdfundingový server Kickstarter, na kterém chtějí vybrat 50 tisíc dolarů. Pokud se jim to povede, ClickStick se stane skutečností. Na webu je může finančně podpořit kdokoliv. Pokud však darujete 21 dolarů, můžete na oplátku získat jeden deodorant, až bude vyrobený (datum dodání je stanoveno na květen 2015). K tomu si ale ještě musíte připočítat poštovné 12 dolarů. Ačkoliv celý tenhle nápad zní až moc bláznivě, našlo se již několik stovek uživatelů, kteří na ClickStick přispěli. Momentálně mají autoři projektu přes 20 tisíc dolarů a dalších 40 dní, během nichž mohou obstarat další dodatečné finance. Vy je můžete podpořit zde!

Čtěte také

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Aplikace Před 19 hodinami

Že aplikace od Google patří dlouhodobě k nejstahovanějším, na to už jsme si zvykli. Ale jaktože na vrcholu žebříčku...

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Aplikace Před 19 hodinami

Těžba kryptoměn, jako je třeba Bitcoin, vyžaduje velký výpočetní výkon a tím pádem i spoustu energie. Někteří lidé proto začali...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail