Aplikace LUXY se zaměřuje na seznamování krásných a bohatých

Aplikace LUXY se zaměřuje na seznamování krásných a bohatých

19. 10. 2014

Líbí/nelíbí? Stačí jenom táhnout do strany a je jasno.

Není tomu tak dávno, co jsme psali o Facebooku pro bohaté. Speciální sociální síť, kde vás nebude nikdo rušit, vás vyjde na 180 tisíc korun na vstupních poplatcích. Dalších 60 tisíc pak musíte platit ročně, abyste se na síti udrželi. Aplikace LUXY je pak takovým Tinderem pro bohaté. Jedná se o seznamku, která vychází z konceptu populární aplikace Tinder. Prostě se přihlásíte, nastavíte si, koho chcete poznat, a pak už jenom listujete, přičemž dáváte líbí/nelíbí.

Tyhle výsledky přitom nevidí nikdo další, aplikace ale pozná, když o sebe dva uživatelé projeví zájem a v ten okamžik je spojí - mohou si začít psát. Tinder využívá dat z Facebooku, takže se můžete podívat, jaké stránky se vám líbí a jaké máte společné zájmy. LUXY tenhle koncept ale posouvá dál – máte na výběr sto nejlepších světových značek a musíte si vybrat ty, které máte nejradši. Vystihuje vás Bentley nebo Audi? Louis Vuitton nebo Armani?

S ostatními také můžete sdílet okamžiky ze svého pohodového života – fotky z luxusních dovolených, nově nakoupené sporťáky, vysoké účty za exkluzivní láhve šampaňského… LUXY je k dispozici zdarma pro Android a iOS. Registrace probíhá přes Facebook, přičemž při vstupu do aplikace vyberete, jak vysoký máte příjem, jaké jsou vaše oblíbené značky a jaké máte koníčky.

Aplikaci LUXY stahujte na oficiálních stránkách!

Čtěte také

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Aplikace Před hodinou

Že aplikace od Google patří dlouhodobě k nejstahovanějším, na to už jsme si zvykli. Ale jaktože na vrcholu žebříčku...

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Aplikace Před 2 hodinami

Těžba kryptoměn, jako je třeba Bitcoin, vyžaduje velký výpočetní výkon a tím pádem i spoustu energie. Někteří lidé proto začali...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail