Twitter přináší lepší práci s fotkami

Twitter přináší lepší práci s fotkami

29. 1. 2014

V sobotu jsme v pořadu ukazovali aplikaci Twitter, přičemž pár dní po natáčení se appka dočkala několika úprav. Twitter tak mírně vylepšil práci s fotkami, díky čemuž uživatelé získávají například možnost svoje fotky oříznout a to i třeba do čtvercového formátu, který známe z Instagramu. Novinkou také je možnost přátele na fotce označit, ačkoliv to se neprojeví na fotografii přímo, ale uživatelé budou umíněni v textu vašeho tweetu.

Aplikace prý také dokáže zobrazovat populární tweety, doporučí uživatele a zobrazí zprávy, které by vás mohli zajímat, a to v případě, že se zrovna ve vašem newsfeedu (výpisu zpráv) nic neděje. Po obnovení stránky se tak přeci jenom dočkáte nějakých nových informací. V Americe se pak objeví i zprávy z novin nebo televize. Tento update již dorazil na Android, majitelé iOS se ho prý dočkají brzy.

Stáhněte si Twitter!

Twitter je aplikace, díky niž můžete rychle sdílet svoje myšlenky s kýmkoliv. Jenom se musíte vejít do 140 znaků. Stejně tak můžete sledovat myšlenky kohokoliv na světě. Jednotlivé zprávy se pak nefiltrují, jako je tomu na Facebooku. Vidíte všechno, což ale znamená, že zprávy rychle mizí. Twitter je ideální informační kanál, když se něco děje, a pravidelně jej používají i novináři, když mapují nějakou aktuální událost.

Čtěte také

Kvízová hra o peníze HQ míří na Android. Dočkáme se o Vánocích

Kvízová hra o peníze HQ míří na Android. Dočkáme se o Vánocích

Hra Před 12 hodinami

Hra HQ, kterou jsme zrecenzovali v zatím posledních Applikacích, se brzy dočká verze pro telefony s Androidem. Datum premiéry...

Jak „vytunit“ zpomalený mobil? Sledujte Aplikace v 10:15 a dozvíte se to!

Jak „vytunit“ zpomalený mobil? Sledujte Aplikace v 10:15 a dozvíte se to!

Různé Včera

Často nám píšete, jak vyřešit ten či onen problém s mobilem. Někdy vás zlobí nedostatek místa, jindy zase rychlost mobilu nebo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail