Twitter přináší lepší práci s fotkami

Twitter přináší lepší práci s fotkami

15. 8. 2017

V sobotu jsme v pořadu ukazovali aplikaci Twitter, přičemž pár dní po natáčení se appka dočkala několika úprav. Twitter tak mírně vylepšil práci s fotkami, díky čemuž uživatelé získávají například možnost svoje fotky oříznout a to i třeba do čtvercového formátu, který známe z Instagramu. Novinkou také je možnost přátele na fotce označit, ačkoliv to se neprojeví na fotografii přímo, ale uživatelé budou umíněni v textu vašeho tweetu.

Aplikace prý také dokáže zobrazovat populární tweety, doporučí uživatele a zobrazí zprávy, které by vás mohli zajímat, a to v případě, že se zrovna ve vašem newsfeedu (výpisu zpráv) nic neděje. Po obnovení stránky se tak přeci jenom dočkáte nějakých nových informací. V Americe se pak objeví i zprávy z novin nebo televize. Tento update již dorazil na Android, majitelé iOS se ho prý dočkají brzy.

Stáhněte si Twitter!

Twitter je aplikace, díky niž můžete rychle sdílet svoje myšlenky s kýmkoliv. Jenom se musíte vejít do 140 znaků. Stejně tak můžete sledovat myšlenky kohokoliv na světě. Jednotlivé zprávy se pak nefiltrují, jako je tomu na Facebooku. Vidíte všechno, což ale znamená, že zprávy rychle mizí. Twitter je ideální informační kanál, když se něco děje, a pravidelně jej používají i novináři, když mapují nějakou aktuální událost.

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail