Twitter přináší lepší práci s fotkami

Twitter přináší lepší práci s fotkami

29. 1. 2014

V sobotu jsme v pořadu ukazovali aplikaci Twitter, přičemž pár dní po natáčení se appka dočkala několika úprav. Twitter tak mírně vylepšil práci s fotkami, díky čemuž uživatelé získávají například možnost svoje fotky oříznout a to i třeba do čtvercového formátu, který známe z Instagramu. Novinkou také je možnost přátele na fotce označit, ačkoliv to se neprojeví na fotografii přímo, ale uživatelé budou umíněni v textu vašeho tweetu.

Aplikace prý také dokáže zobrazovat populární tweety, doporučí uživatele a zobrazí zprávy, které by vás mohli zajímat, a to v případě, že se zrovna ve vašem newsfeedu (výpisu zpráv) nic neděje. Po obnovení stránky se tak přeci jenom dočkáte nějakých nových informací. V Americe se pak objeví i zprávy z novin nebo televize. Tento update již dorazil na Android, majitelé iOS se ho prý dočkají brzy.

Stáhněte si Twitter!

Twitter je aplikace, díky niž můžete rychle sdílet svoje myšlenky s kýmkoliv. Jenom se musíte vejít do 140 znaků. Stejně tak můžete sledovat myšlenky kohokoliv na světě. Jednotlivé zprávy se pak nefiltrují, jako je tomu na Facebooku. Vidíte všechno, což ale znamená, že zprávy rychle mizí. Twitter je ideální informační kanál, když se něco děje, a pravidelně jej používají i novináři, když mapují nějakou aktuální událost.

Čtěte také

Nový Alcatel 1X zaujme nízkou cenou a Androidem GO

Nový Alcatel 1X zaujme nízkou cenou a Androidem GO

Různé Před 13 hodinami

Procesor MediaTek, 1 GB RAM, 16 GB velké úložiště a 5,3palcový displej s rozlišením 960x480. Podle hardwarových specifik dost...

Samsung Galaxy S9 na oficiálním videu. Jaké novinky přinese?

Samsung Galaxy S9 na oficiálním videu. Jaké novinky přinese?

Různé Před 13 hodinami

Oficiální premiéra nové vlajkové lodi Samsungu je sice naplánována na dnešní večer, ale tajemství jménem „Galaxy S9“ bylo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail