Úvod Novinky will.i.am představil chytrý náramek, jenž chce spojit s chytrým oblečením

will.i.am představil chytrý náramek, jenž chce spojit s chytrým oblečením

will.i.am představil chytrý náramek, jenž chce spojit s chytrým oblečením
will.i.am, americký hudebník a člen již rozpadlé skupiny The Black Eyed Peas, včera představil svůj vlastní chytrý náramek a řadu chytrého oblečení. Náramek nese název Puls a disponuje vším, co byste od takového zařízení očekávali – umí sledovat vaší aktivitu, dění na sociálních sítích, přehraje vám muziku a klidně si s ním můžete zavolat. Právě fakt, že nemusíte mít u sebe telefon, abyste náramek plně využili, je jeho hlavní předností. Nicméně, nejde o nic, co by už neuměla konkurence od Samsungu nebo Sony.

Obrázek: Puls zvládne telefonování, fitness, sociální sítě, přehrávání hudby...

Tito výrobci jsou podle nás i trochu dál, pokud jde o design jejich produktů. Puls je poměrně velký náramek na zápěstí, který nezaujme ničím kromě zaobleného displeje (jenž zabírá jen drobnou část prostoru). Zajímavá je však řada chytrého oblečení. will.i.am hodlá prodávat bundu se zabudovanou nabíječkou či batoh s reproduktory. Chystá i chytré boty, které budou sledovat, kolik toho nachodíte. Všechny tyto věci pak budou spolupracovat s náramkem na vaší ruce.

Ani v tomhle ohledu nejde o závratné novinky, ale je zajímavé vidět je všechny v rámci jedné produktové řady. Cena Pulsu je stále tajemstvím, prý ale bude levnější než iPhone, což také nezní moc zajímavě.

Zdroj: IamPuls.com, TechCrunch, vlastníČtěte také:

Komentáře