Sigils of Elohim je ta pravá logická hříčka na mobilní telefony

Sigils of Elohim je ta pravá logická hříčka na mobilní telefony

18. 10. 2014

Sigils of Elohim je přesně takovou hrou na mobilní telefony, jaké máme rádi. Je strašně jednoduchá na pochopení, takže vás nenudí nějakým vysvětlováním. Prostě máte obrazovku rozdělenou na dvě části – v jedné jsou tetrisové kostky, v druhé plocha, kterou s nimi máte vyplnit. Kostky pak přetahujete z jedné části do druhé, případně s nimi můžete rotovat. Jednotlivé úrovně vám tedy nezaberou víc jak několik vteřin, tedy pokud se někde nezaseknete. Nicméně právě vaším cílem je dostat se na těch několik vteřin, protože hra měří i rychlost, s jakou skládačku dáte dohromady.

Na hře je pak kouzelná ještě jedna věc – funguje totiž jako marketingový tahák na plnohodnotnou videohru The Talos Principle, která vyjde na osobní počítače koncem tohoto roku. Abyste pochopili, Sigils je k dispozici zcela zdarma a navíc, pokud se vám podaří složit určitý počet skládaček, dostanete do zmiňovaného titulu jistý bonus. Tedy za předpokladu, že si ho koupíte. Ale i když vám bude nějaký Talos pěkně u principu, stejně se u Sigils of Elohim můžete bavit. Hra je ke stažení v Google Play a App Store. A ano, víme, že je podobná Shapist. Právě proto se nám tak líbila!

Hru Sigils of Elohim stahujte zde!

Čtěte také

Applikace nejen o fenoménu selfie začínají v 10:55

Applikace nejen o fenoménu selfie začínají v 10:55

Různé Před hodinou

Jak vyfotit selfie? Banální otázka! Stačí přepnout na přední kameru, nahodit úsměv, „cvak“ a šup s tím na...

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka 14. 12. 2017

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail