Služba AeroFS je jako privátní Dropbox

Služba AeroFS je jako privátní Dropbox

28. 1. 2014

Bez Dropboxu bychom si naší práci nedokázali představit. Materiály máme dostupné z jakéhokoliv zařízení, můžeme je sdílet s přáteli i upravovat, přičemž budeme mít jistotu, že se stejná verze dokumentů automaticky nasdílí na PC, mobil i tablet. Problém ale může nastat v okamžiku, pokud nechcete, aby byla vaše data uložená v cloudu – na serverech Dropboxu, odkud se pak synchronizují na všechna další zařízení.

Stáhněte si Dropbox!

V tomto případě by mohla pomoci služba AeroFS, která dokáže data synchronizovat stejně jako Dropbox, ale nemusíte se bát, že by byla uložena na disku někoho dalšího. Serverem se totiž stává přímo vaše PC nebo mobilní telefon. Záleží jenom na tom, co máte právě puštěné a připojené k internetu. Soubory se pak automaticky nahrají z jednoho zařízení na druhé, aniž by k tomu potřebovaly nějakého prostředníka.
 
Služba AeroFS zatím nabízí zdarma sdílení souborů mezi třemi PC. Pokud však zaplatíte profi verzi a to za částku 10 dolarů měsíčně, můžete si data sdílet neomezeně a to i včetně zařízení od Apple.

Čtěte také

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka Před 19 hodinami

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé 12. 12. 2017

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail