Služba AeroFS je jako privátní Dropbox

Služba AeroFS je jako privátní Dropbox

15. 8. 2017

Bez Dropboxu bychom si naší práci nedokázali představit. Materiály máme dostupné z jakéhokoliv zařízení, můžeme je sdílet s přáteli i upravovat, přičemž budeme mít jistotu, že se stejná verze dokumentů automaticky nasdílí na PC, mobil i tablet. Problém ale může nastat v okamžiku, pokud nechcete, aby byla vaše data uložená v cloudu – na serverech Dropboxu, odkud se pak synchronizují na všechna další zařízení.

Stáhněte si Dropbox!

V tomto případě by mohla pomoci služba AeroFS, která dokáže data synchronizovat stejně jako Dropbox, ale nemusíte se bát, že by byla uložena na disku někoho dalšího. Serverem se totiž stává přímo vaše PC nebo mobilní telefon. Záleží jenom na tom, co máte právě puštěné a připojené k internetu. Soubory se pak automaticky nahrají z jednoho zařízení na druhé, aniž by k tomu potřebovaly nějakého prostředníka.
 
Služba AeroFS zatím nabízí zdarma sdílení souborů mezi třemi PC. Pokud však zaplatíte profi verzi a to za částku 10 dolarů měsíčně, můžete si data sdílet neomezeně a to i včetně zařízení od Apple.

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra Včera

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail