Služba AeroFS je jako privátní Dropbox

Služba AeroFS je jako privátní Dropbox

28. 1. 2014

Bez Dropboxu bychom si naší práci nedokázali představit. Materiály máme dostupné z jakéhokoliv zařízení, můžeme je sdílet s přáteli i upravovat, přičemž budeme mít jistotu, že se stejná verze dokumentů automaticky nasdílí na PC, mobil i tablet. Problém ale může nastat v okamžiku, pokud nechcete, aby byla vaše data uložená v cloudu – na serverech Dropboxu, odkud se pak synchronizují na všechna další zařízení.

Stáhněte si Dropbox!

V tomto případě by mohla pomoci služba AeroFS, která dokáže data synchronizovat stejně jako Dropbox, ale nemusíte se bát, že by byla uložena na disku někoho dalšího. Serverem se totiž stává přímo vaše PC nebo mobilní telefon. Záleží jenom na tom, co máte právě puštěné a připojené k internetu. Soubory se pak automaticky nahrají z jednoho zařízení na druhé, aniž by k tomu potřebovaly nějakého prostředníka.
 
Služba AeroFS zatím nabízí zdarma sdílení souborů mezi třemi PC. Pokud však zaplatíte profi verzi a to za částku 10 dolarů měsíčně, můžete si data sdílet neomezeně a to i včetně zařízení od Apple.

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail