Úvod Novinky Služba AeroFS je jako privátní Dropbox

Služba AeroFS je jako privátní Dropbox

Služba AeroFS je jako privátní Dropbox
Bez Dropboxu bychom si naší práci nedokázali představit. Materiály máme dostupné z jakéhokoliv zařízení, můžeme je sdílet s přáteli i upravovat, přičemž budeme mít jistotu, že se stejná verze dokumentů automaticky nasdílí na PC, mobil i tablet. Problém ale může nastat v okamžiku, pokud nechcete, aby byla vaše data uložená v cloudu – na serverech Dropboxu, odkud se pak synchronizují na všechna další zařízení.

Stáhněte si Dropbox!

V tomto případě by mohla pomoci služba AeroFS, která dokáže data synchronizovat stejně jako Dropbox, ale nemusíte se bát, že by byla uložena na disku někoho dalšího. Serverem se totiž stává přímo vaše PC nebo mobilní telefon. Záleží jenom na tom, co máte právě puštěné a připojené k internetu. Soubory se pak automaticky nahrají z jednoho zařízení na druhé, aniž by k tomu potřebovaly nějakého prostředníka.
 
Služba AeroFS zatím nabízí zdarma sdílení souborů mezi třemi PC. Pokud však zaplatíte profi verzi a to za částku 10 dolarů měsíčně, můžete si data sdílet neomezeně a to i včetně zařízení od Apple.Čtěte také:

Komentáře