Eye Experience posouvá využití fotoaparátu na mobilech HTC o kus dál

Eye Experience posouvá využití fotoaparátu na mobilech HTC o kus dál

14. 10. 2014

Pokud jste v Applikacích vyhráli poslední model HTC One s dodatkem M8 nebo jste si tenhle kousek prostě koupili, aktualizujte si systém. Díky němu se vám pak v telefonu objeví tzv. Eye Experience. Jedná se o řadu zajímavých funkcí, které využívají přední i zadní kamerku telefonu. A k čemu?

Face Tracking se zaměřují na videohovory. Telefon dokáže rozeznat až čtyři obličeje v jednom záběru a ty pak roztřídit do jednotlivých oken.

Funkce Screen Share se pak zaměřuje na sdílení obrazovky s osobou, se kterou právě hovoříte. Může vám tak pomoci třeba s aktuálním problémem, který v telefonu máte.

Auto Selfie a Voice Selfie pak jdou s dobou a přinášejí na telefony HTC nové možnosti snímání autoportrétů. Aplikace selfie udělá, když se usmějete nebo řeknete „sýr“.

Split Capture nám připomíná oblíbenou aplikaci Frontback. Rozdíl je tady ale v tom, že služba pustí přední i zadní kameru telefonu zároveň, takže můžete točit sebe i to, na co zrovna koukáte.

Live Makeup přináší možnost vyhlazení pleti v reálném čase, jako to umí například telefony od Huawei. Tažením prstu tak můžete okamžitě odstranit drobné nedostatky kůže.

Face Fusion pak připomíná vtipnou aplikaci na míchání fotek, kdy se spojí obličeje dvou lidí do jednoho. V případě Face Fusion si pak můžete sami nastavit, jak moc mají být obličeje spojené.


A pokud telefon HTC One M8 nemáte, nezoufejte, update brzy dorazí i na další HTC zařízení. Jedná se o HTC One M7, HTC One E8, HTC One mini, HTC One mini 2, HTC One max, HTC Desire 816, HTC Desire 820 a HTC Butterfly 2.

Čtěte také

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Pro začátečníky Před 16 hodinami

Všimli jste si? Instagram nově zobrazuje, kdy byl uživatel naposledy aktivní. Zobrazí se buď čas nebo stav „právě aktivní“,...

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Vychytávka Před 20 hodinami

Chtěli byste si pořídit myčku, ale máte moc malou kuchyň? V Heatworks pro vás mají řešení; představili stolní myčku, kterou není...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail