Android Roadshow míří do Brna i Prahy. Přiveze smartauto BMW i8!

Android Roadshow míří do Brna i Prahy. Přiveze smartauto BMW i8!

10. 10. 2014

Koncem října a v polovině listopadu bude pokračovat populární akce Android RoadShow, za kterou stojí tým webu SvětAndroida.cz. V Brně a v Praze tak můžete na vlastní oči vidět poslední výstřelky moderní techniky. Kromě chytrých telefonů budou na místě chytré brýle Google Glass či brýle pro virtuální realitu Oculus Rift. Pokud vás ale zajímá chytrá domácnost, můžete se podívat spotřebiče z řady Smart Home, případně na chytré sedačky. Vzduchem budou poletovat mobilem ovládání droni, po zemi se budou kutálet robotické koule a v chytrém hodinářství zapípají celou chytré hodinky. K vidění toho bude spousta a to ještě nemluvíme o přednáškách a prezentacích.

Jak to na Android Roadshow vypadá? Podívejte se na reportáž v 27. Applikacích!


Na minulých zastávkách se pak největší pozornosti dostalo elektromobilu Tesla Model S. I tenhle kousek však tým z webu SvětAndroida trumfne. Do Brna i do Prahy totiž přijede hybridní vůz BMW i8. Ten se může chlubit nejen jedinečným designem (v Česku je doopravdy jen pár kousků) a jízdními vlastnostmi, ale i tím, jak je nacpaný moderními technologiemi. Ostatně, uprostřed palubní desky je zabudovaný tablet s procesorem Nvidia Tegra 3. Auto má i vlastní mobilní aplikaci BMW iRemote, která ukáže stav baterie, aktuální dojezd nebo lokace nabíjecích stanic. Přes tu samou mobilní aplikaci můžete auto odemknout či zamknout, případně nastavit klimatizaci.

A teď to nejlepší - pokud budete mít štěstí, můžete se v tomto BMW i projet! Android Roadshow dorazí do Brna již 25. října a do Prahy přijede 15. listopadu. Rozhodně neváhejte a registrujte se na webu www.androidroadshow.cz. Ani my si tuhle šanci nenecháme utéct a do Brna vyrazíme s celým štábem! Vstupenka v předprodeji vyjde na 80 Kč.

Čtěte také

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Aplikace Před 17 hodinami

Že aplikace od Google patří dlouhodobě k nejstahovanějším, na to už jsme si zvykli. Ale jaktože na vrcholu žebříčku...

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Aplikace Před 17 hodinami

Těžba kryptoměn, jako je třeba Bitcoin, vyžaduje velký výpočetní výkon a tím pádem i spoustu energie. Někteří lidé proto začali...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail