10. číslo elektronického magazínu Menu je tu!

10. číslo elektronického magazínu Menu je tu!

1. 10. 2014

Už jste nahlédli do našeho zákaznického Menu? Že ne? Tak to je ten nejvyšší čas, neboť se k vám řítí další vydání. A my vám moudře radíme, abyste si ho prolistovali v parádní digitální podobě. Je to totiž daleko větší zábava, a pokud jste fanda technologií, tak by byl digitální hřích si naši brožuru nestáhnout do tabletu a nepřečíst. „A co nás v novém Menu čeká?“ slyšíme z publika. Inu…

Hostem čísla je talentovaná spisovatelka Kateřina Tučková, kterou mnozí z vás budou znát především díky velice úspěšnému románu Žítkovské bohyně. S tou prohodíme několik slovíček a vy se dovíte nejen zajímavosti o její osobě, ale také nám Kateřina doporučí několik aplikací, které by žádnému začínajícímu slovotepci neměly chybět.

Asi vás moc nepřekvapí, že jsme si nachystali pár chytrých telefonů, které stojí za to, abyste si o nich něco přečetli. Najdete tu novou Sony Xperia Z3 a pod krytem jsme recenzí polechtali Huawei Ascend P7 a Nokii Lumia 830. No a když najdete zalíbení v kterémkoli z nich, stačí na ně kliknout a rovnou si je koupit. Jedeme přece digitálně!

Zkrátka a dobře, v novém digitálním Menu je toho tolik zajímavého, že kdybychom vám to tu teď všechno vypsali, tak by se to nikomu nechtělo číst a neměli byste důvod si brožuru stáhnout. A to byste přišli o prima zážitek, neboť i nové číslo je interaktivní, rozhýbané a čeká vás i překvápko v podobě videa.

Magazín Menu stahujte zde!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace 16. 10. 2017

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail