​Novinka Asphalt Overdrive nabízí kličkování v hromadné dopravě

​Novinka Asphalt Overdrive nabízí kličkování v hromadné dopravě

25. 9. 2014

Asphalt Overdrive je nejnovější počin od Gameloftu, ale návaznost na populární závodní sérii byste hledali marně. Jasně, pořád jsou tady auta, ale tím to tak končí. Overdrive je totiž variací na hry ve stylu endless runner jako je třeba Temple Run nebo Spider-Man Unlimited (taktéž od Gameloftu). Nicméně ono endless, tedy nekonečný, je v případě Overdrive taktéž zavádějící – jednotlivé úrovně vám nezaberou ani minutu.

Prostě máte auto, za zadkem policii a před sebou tři pruhy na silnici, mezi kterými můžete přejíždět swipováním na displeji. Situaci komplikují překážky, skokánky, ostatní auta i nutnost sbírat peníze a různé bonusy. Ačkoliv základní nápad je originální a hratelnost poměrně zábavná, měli jsme pocit, že víc času trávíme v menu a civěním na tabulky, než skutečným hraním. Navíc, autoři do Overdrive nacpali hromadu dalšího obsahu - možná až moc.

Závodů je několik druhů, stejně tak máte k dispozici spoustu značkových vozů a ty ještě navíc můžete vylepšovat. Hráčům se pak také nabízí možnost shlukovat se do gangů a celá hra je navíc propojena jakýmsi příběhem. Tímhle vším se musíte proklikat, ačkoliv chcete jenom jezdit. Navíc, když odjedete určitý počet závodů, musíte počkat, až se vám nabije energie, nebo si jí prostě dokoupíte.

Asphalt Overdrive je zatím k dispozici na Android a iOS, verze pro WP přijde brzy.

Asphalt Overdrive stahujte zde!

Čtěte také

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Instagram prozrazuje, kdo je zrovna online. Poradíme, jak to vypnout

Pro začátečníky Před 16 hodinami

Všimli jste si? Instagram nově zobrazuje, kdy byl uživatel naposledy aktivní. Zobrazí se buď čas nebo stav „právě aktivní“,...

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Tetra je chytrá stolní myčka, co dokáže mýt, prát i vařit. Stačí jí deset minut

Vychytávka Před 20 hodinami

Chtěli byste si pořídit myčku, ale máte moc malou kuchyň? V Heatworks pro vás mají řešení; představili stolní myčku, kterou není...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail