​Novinka Asphalt Overdrive nabízí kličkování v hromadné dopravě

​Novinka Asphalt Overdrive nabízí kličkování v hromadné dopravě

25. 9. 2014

Asphalt Overdrive je nejnovější počin od Gameloftu, ale návaznost na populární závodní sérii byste hledali marně. Jasně, pořád jsou tady auta, ale tím to tak končí. Overdrive je totiž variací na hry ve stylu endless runner jako je třeba Temple Run nebo Spider-Man Unlimited (taktéž od Gameloftu). Nicméně ono endless, tedy nekonečný, je v případě Overdrive taktéž zavádějící – jednotlivé úrovně vám nezaberou ani minutu.

Prostě máte auto, za zadkem policii a před sebou tři pruhy na silnici, mezi kterými můžete přejíždět swipováním na displeji. Situaci komplikují překážky, skokánky, ostatní auta i nutnost sbírat peníze a různé bonusy. Ačkoliv základní nápad je originální a hratelnost poměrně zábavná, měli jsme pocit, že víc času trávíme v menu a civěním na tabulky, než skutečným hraním. Navíc, autoři do Overdrive nacpali hromadu dalšího obsahu - možná až moc.

Závodů je několik druhů, stejně tak máte k dispozici spoustu značkových vozů a ty ještě navíc můžete vylepšovat. Hráčům se pak také nabízí možnost shlukovat se do gangů a celá hra je navíc propojena jakýmsi příběhem. Tímhle vším se musíte proklikat, ačkoliv chcete jenom jezdit. Navíc, když odjedete určitý počet závodů, musíte počkat, až se vám nabije energie, nebo si jí prostě dokoupíte.

Asphalt Overdrive je zatím k dispozici na Android a iOS, verze pro WP přijde brzy.

Asphalt Overdrive stahujte zde!

Čtěte také

Podivnější aplikace, než jsou tyto, na storech nenajdete!

Podivnější aplikace, než jsou tyto, na storech nenajdete!

Různé Včera

Překladač dětského pláče, hra určená kočkám, ale také třeba cvičební program do postele, i takové aplikace museli Aleš...

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Jedna z nejsmysluplnějších aplikací Be My Eyes je ke stažení už i na Androidu

Aplikace Včera

Be My Eyes je název jedné z nejsmysluplnějších aplikací na stórech a to přitom vypadá, že skoro nic neumí. Uvnitř najdete jen nastavení a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail