​Novinka Asphalt Overdrive nabízí kličkování v hromadné dopravě

​Novinka Asphalt Overdrive nabízí kličkování v hromadné dopravě

Včera

Asphalt Overdrive je nejnovější počin od Gameloftu, ale návaznost na populární závodní sérii byste hledali marně. Jasně, pořád jsou tady auta, ale tím to tak končí. Overdrive je totiž variací na hry ve stylu endless runner jako je třeba Temple Run nebo Spider-Man Unlimited (taktéž od Gameloftu). Nicméně ono endless, tedy nekonečný, je v případě Overdrive taktéž zavádějící – jednotlivé úrovně vám nezaberou ani minutu.

Prostě máte auto, za zadkem policii a před sebou tři pruhy na silnici, mezi kterými můžete přejíždět swipováním na displeji. Situaci komplikují překážky, skokánky, ostatní auta i nutnost sbírat peníze a různé bonusy. Ačkoliv základní nápad je originální a hratelnost poměrně zábavná, měli jsme pocit, že víc času trávíme v menu a civěním na tabulky, než skutečným hraním. Navíc, autoři do Overdrive nacpali hromadu dalšího obsahu - možná až moc.

Závodů je několik druhů, stejně tak máte k dispozici spoustu značkových vozů a ty ještě navíc můžete vylepšovat. Hráčům se pak také nabízí možnost shlukovat se do gangů a celá hra je navíc propojena jakýmsi příběhem. Tímhle vším se musíte proklikat, ačkoliv chcete jenom jezdit. Navíc, když odjedete určitý počet závodů, musíte počkat, až se vám nabije energie, nebo si jí prostě dokoupíte.

Asphalt Overdrive je zatím k dispozici na Android a iOS, verze pro WP přijde brzy.

Asphalt Overdrive stahujte zde!

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 13 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail