​Díky iScent byste mohli cítit vůni příchozí SMS

​Díky iScent byste mohli cítit vůni příchozí SMS

29. 9. 2014

Je tomu už hodně dlouho, co jsme psali o speciálním zařízení, které vás vzbudí vůní smažené slaniny. Ano, doopravdy, jednalo se o speciální udělátko, které se zapojilo do telefonu a vypouštělo specifickou vůni. K dispozici bylo bohužel jenom v Americe a navíc ještě pouze pro výherce speciální soutěže…

V sobotních Applikacích vybíráme 3 nejhloupější mobilní gadgety. Bude tam iScent?

Zařízení iScent může ale získat kdokoliv! Tedy za předpokladu, že projekt na serveru Kickstarter.com uspěje. Autoři projektu požadují 33 tisíc dolarů, ale zatím mají jenom zlomek této částky. A nic nenasvědčuje tomu, že se za pár dní něco změní. Faktem ale je, že jejich projekt byl originální.

Věžička iScent totiž měla vypouštět vůni vždy, když by vám někdo zavolal na mobilní telefon. A nejen to, vůně by se linula za každou příchozí SMS, e-mail, upomínku v kalendáři nebo třeba upozornění z Facebooku. Všechno byste si nastavili v příslušné mobilní aplikaci.

Ačkoliv se iScent věnovala řada světových médií (teď i včetně našich Applikací), soudě podle zájmu veřejnosti, autoři zřejmě předběhli svou dobu. Jedna věžička iScent přitom měla vyjít na 45 dolarů! Více podrobností najdete na webu Kickstarter.com!

Čtěte také

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Aplikace Před hodinou

Že aplikace od Google patří dlouhodobě k nejstahovanějším, na to už jsme si zvykli. Ale jaktože na vrcholu žebříčku...

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Aplikace Před 2 hodinami

Těžba kryptoměn, jako je třeba Bitcoin, vyžaduje velký výpočetní výkon a tím pádem i spoustu energie. Někteří lidé proto začali...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail