Úvod Novinky Vaše aplikace ze 4. dílu našeho pořadu

Vaše aplikace ze 4. dílu našeho pořadu

Vaše aplikace ze 4. dílu našeho pořadu
Všechny aplikace, o kterých jsme mluvili ve čtvrtém díle pořadu, najdete v přehledu na úvodní stránce našich webovek. Nicméně, je tam i několik dalších kousků, které jste nám doporučili přímo vy, nebo jsme je my jen tak naťukli. Jejich seznam najdete níže

Angry Birds – Klasika klasik. Kdo nikdy nestřílel z praku naštvané ptáky a nebořil s nimi úkryty zelených prasat, ten jakoby nežil.

Angry Birds Go – Nová inkarnace značky Angry Birds. Praky stranou, tady se závodí. Navíc, hra je zcela zdarma, ale pokud chcete, můžete si něco dokoupit.

Vert 2 – Povedený převodník měn a cen. Najdete tam skoro všechno, co vás napadne a aplikace navíc velmi pěkně vypadá. Bohužel, zatím je jenom na iOS.

Horská služba – Aplikace, o které se Mikoláš v pořadu bavil s členem horské služby a kterou jste nám doporučili i vy sami přímo na sjezdovce.

GoPro App – Aplikace pro bezdrátové ovládání kamerky GoPro, kterou můžete mít připevněnou třeba na helmě a točit s ní adrenalinové záběry.

Sky Map - Výborná mappka pro zkoumání hvězdné oblohy. Stačí namířit telefon na nebe a budete vědět, kde je které souhvězdí.

Endomondo – Povedená aplikace na sportování. A je jí jedno, jestli běháte, jezdíte na kole nebo zrovna lyžujete. Zvládne všechno.Čtěte také:

Komentáře