Vaše aplikace ze 4. dílu našeho pořadu

Vaše aplikace ze 4. dílu našeho pořadu

15. 8. 2017

Všechny aplikace, o kterých jsme mluvili ve čtvrtém díle pořadu, najdete v přehledu na úvodní stránce našich webovek. Nicméně, je tam i několik dalších kousků, které jste nám doporučili přímo vy, nebo jsme je my jen tak naťukli. Jejich seznam najdete níže

Angry Birds – Klasika klasik. Kdo nikdy nestřílel z praku naštvané ptáky a nebořil s nimi úkryty zelených prasat, ten jakoby nežil.

Angry Birds Go – Nová inkarnace značky Angry Birds. Praky stranou, tady se závodí. Navíc, hra je zcela zdarma, ale pokud chcete, můžete si něco dokoupit.

Vert 2 – Povedený převodník měn a cen. Najdete tam skoro všechno, co vás napadne a aplikace navíc velmi pěkně vypadá. Bohužel, zatím je jenom na iOS.

Horská služba – Aplikace, o které se Mikoláš v pořadu bavil s členem horské služby a kterou jste nám doporučili i vy sami přímo na sjezdovce.

GoPro App – Aplikace pro bezdrátové ovládání kamerky GoPro, kterou můžete mít připevněnou třeba na helmě a točit s ní adrenalinové záběry.

Sky Map - Výborná mappka pro zkoumání hvězdné oblohy. Stačí namířit telefon na nebe a budete vědět, kde je které souhvězdí.

Endomondo – Povedená aplikace na sportování. A je jí jedno, jestli běháte, jezdíte na kole nebo zrovna lyžujete. Zvládne všechno.

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail