Úvod Novinky ​V Anomaly Defenders musíte zabránit vyhlazení celé rasy

​V Anomaly Defenders musíte zabránit vyhlazení celé rasy

​V Anomaly Defenders musíte zabránit vyhlazení celé rasy
Anomaly je populární herní série, která si získala přízeň hráčů na mobilních zařízeních i stolních počítačích. Všude ocenili nejen prvotřídní grafiku, ale hlavně originální pojetí žánru Tower Defense. V původních hrách jste totiž nestavěli věže kolem trasy, kudy proudí zástupy nepřátel. Sami jste svoje jednotky poskládali za sebe, vybrali trasu a vydali se zabránit mimozemské invazi.

Během tří dílů Anomaly se však karta obrátila. Emzáci dostali pořádnou nakládačku a lidstvo svůj záměr jejich likvidace rozšířilo i mimo Zemi. V Anomaly Defenders se podíváte na stranu bývalých agresorů, kteří nyní bojují o přežití. Hra se tak vrací k původnímu konceptu, kdy stavíte věže a snažíte se nájezdům ubránit tak dlouho, dokud nejsou všichni z dané mapy evakuování.


Ani Anomaly Defenders nevypadá špatně. Prostředí je plně trojrozměrné, krásně navržené, hýřící barvami a při soubojích i světelnými efekty. Svoje jednotky pak můžete vylepšovat, přičemž k dispozici je technologický strom s různými větvemi. Důležitá rozhodnutí o přežití mimozemské rasy nepadají jen na bojišti, ale i mimo něj, když si vybíráte, jakým směrem se při vylepšování zbraní uberete.

Anomaly Defenders je k dispozici pro Android a to za 99 Kč. Hra vyjde i na iOS.

Hru stahujte zde!
Čtěte také:

Komentáře