​V Anomaly Defenders musíte zabránit vyhlazení celé rasy

​V Anomaly Defenders musíte zabránit vyhlazení celé rasy

24. 9. 2014

Anomaly je populární herní série, která si získala přízeň hráčů na mobilních zařízeních i stolních počítačích. Všude ocenili nejen prvotřídní grafiku, ale hlavně originální pojetí žánru Tower Defense. V původních hrách jste totiž nestavěli věže kolem trasy, kudy proudí zástupy nepřátel. Sami jste svoje jednotky poskládali za sebe, vybrali trasu a vydali se zabránit mimozemské invazi.

Během tří dílů Anomaly se však karta obrátila. Emzáci dostali pořádnou nakládačku a lidstvo svůj záměr jejich likvidace rozšířilo i mimo Zemi. V Anomaly Defenders se podíváte na stranu bývalých agresorů, kteří nyní bojují o přežití. Hra se tak vrací k původnímu konceptu, kdy stavíte věže a snažíte se nájezdům ubránit tak dlouho, dokud nejsou všichni z dané mapy evakuování.


Ani Anomaly Defenders nevypadá špatně. Prostředí je plně trojrozměrné, krásně navržené, hýřící barvami a při soubojích i světelnými efekty. Svoje jednotky pak můžete vylepšovat, přičemž k dispozici je technologický strom s různými větvemi. Důležitá rozhodnutí o přežití mimozemské rasy nepadají jen na bojišti, ale i mimo něj, když si vybíráte, jakým směrem se při vylepšování zbraní uberete.

Anomaly Defenders je k dispozici pro Android a to za 99 Kč. Hra vyjde i na iOS.

Hru stahujte zde!

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail