Aplikace Iconic vám potvrdí, že máte kulturní přehled. Nebo taky ne

Aplikace Iconic vám potvrdí, že máte kulturní přehled. Nebo taky ne

Před 9 hodinami

Iconic je nová hříčka od českého studia Flow. Pokud jste někdy hráli populární Aktivity a šlo vám to, tady budete v sedmém nebi. Tedy za předpokladu, že se zajímáte o filmy, hudbu a celebrity. Iconic vám ukáže jednu nebo dvě ikonky, z nichž musíte odvodit jméno známé osobnosti, hudební kapely nebo celovečerního filmu. A někdy to není tak jednoduché, jak se může zdát - ikony né vždy odkazují na to, čím je člověk nebo film signifikatní, ale na jeho jméno, které může být složeninou různých slovíček.

V případě kapely Radiohead je na místě člověk s rádiem místo hlavy, ale když máte uhádnout Nicole Kidman jenom z obrázku mimina a dospělého člověka, chce to zapojit trochu představivosti. I tak je ale Iconic slušnou výzvou, hlavně pokud si potrpíte na svůj kulturní přehled. A když si nebudete vědět rady, můžete přizvat na pomoc přátele na Facebooku, případně si zaplatíte nápovědu. Za správné odpovědi totiž získáváte virtuální dolary. A když vám dojdou, můžete si nápovědu koupit skutečnými penězi.

Musíme však upozornit, že ačkoliv za aplikací stojí Češi, Iconic je kompletně v angličtině. Tomu také odpovídá stavba hádanek. Aplikace je ke stažení zdarma na Android, iOS a Windows Phone.

Iconic stahujte zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 8 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 9 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail