ICE je nenáročná strategie, ke které se budete vracet

ICE je nenáročná strategie, ke které se budete vracet

20. 9. 2014

ICE je jednoduchá strategická hra pro mobily a tablety, která provedením i mechanizmy odkazuje na staré herní legendy z dávných 80. let. Vaším cílem je obsazovat jednotlivé body na mapě, posilovat svojí armádu a postupně pomocí svých strategických schopností zlikvidovat všechny nepřátele. Ovládání je jednoduché - kam ťuknete prstem, tam jdou všechny vaše jednotky. Důležité je tak dobré načasování, volba místa, na které chcete zaútočit, i distribuce zkušenostních bodů, které získáváte. U svých jednotek totiž můžete ovlivnit jejich rychlost, výdrž či sílu útoku.

V rámci několika pokusů jsme nicméně dospěli k názoru, že investovat body jinam než do útoku nemá smysl. A to je vlastně jediná výtka, kteoru k ICE máme - hra nenabízí mnoho možností, jak se strategicky vyřádit a v tomhle ohledu je doopravdy jednoduchá. Ostatně, ICE vznikla za pouhých 48 hodin v rámci vývojářské akce Ludum Dare. Nicméně je to právě velký počet vítězství i krátkost jednotlivých klání, díky kterým se k ICE stále vracíme. Hra je zdarma pro Android, ale s reklamou. Pokud chcete hrát bez inzerce mezi bitvami a na větších mapách, musíte podpořit autora.

ICE stahujte zde!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail