Takhle internet reaguje na představení iPhone 6 a Apple Watch

Takhle internet reaguje na představení iPhone 6 a Apple Watch

10. 9. 2014

Obrázek 1: A ještě jednou Apple Watch, tentokrát mnohem dostupnější model, pokud vám 349 dolarů za chytré hodinky přijde příliš mnoho.

Pochopte, internet je plný zlých lidí, kteří mají tendenci shlukovat se na sítích jako 4Chan, Reddit, Imgur... Tihle jedinci v okamžik, když se oznámí něco nového a pěkného, sednou ke svým počítačům a začnou internet zásobovat různými fórky a parodiemi. Tady jsou pak ty nejlepší, které reagují na včerejší prezentaci Apple. Obsah obrázků rozhodně nevystihuje názor redakce (oproti jejímu smyslu pro humor).


Obrázek 2: Legendární pohled Blue steel Dereka Zoolendera z filmu Zoolander jasně demonstruje odlišnosti mezi jednotlivými typy iPhonů.

 
 
Obrázek 3: Populární Philosophoraptor přemýšlí nad tím, že když si nekoupí iPhone 6 Plus letos, může ušetřené peníze investovat příští rok do modelu iPhone 6 Plus Mini. Tedy do něčeho, co nebude mít pro uživatele iOS nesmyslně velký displej, půjde ovládat jednou rukou a disponovat zajimavými parametry.
 

Obrázek 4: Dr. Zloun z komedií z Austinem Powersem dává svým klasickým gestem jasně najevo, co si myslí o vývoji nových zařízení od Apple.


 
Obrázek 5: Při prezentaci Apple Watch si řada uživatelů vzpomněla na kultovní scénu z filmu Pulp Fiction. V ní Christopher Walken předává mladému chlapci hodinky, které několik let ukrýval v řitním otvoru. O podobném testování Apple Watch se na konferenci mlčelo.
 

Obrázek 6: Drazí uživatelé iPhone 6: Vítejte v roce 2012! Veškeré funkce nového zařízení totiž uměl Android dva roky zpátky.
 
Zdroj: Imgur.com
 

Čtěte také

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé Před 16 hodinami

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

App Store zavedl předobjednávky. K čemu jsou dobré?

Různé Před 18 hodinami

V některých zemích se na App Store objevila nová sekce – předobjednávky. Jde zpravidla o hry, které vycházejí za pár dní....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail