Takhle internet reaguje na představení iPhone 6 a Apple Watch

Takhle internet reaguje na představení iPhone 6 a Apple Watch

15. 8. 2017

Obrázek 1: A ještě jednou Apple Watch, tentokrát mnohem dostupnější model, pokud vám 349 dolarů za chytré hodinky přijde příliš mnoho.

Pochopte, internet je plný zlých lidí, kteří mají tendenci shlukovat se na sítích jako 4Chan, Reddit, Imgur... Tihle jedinci v okamžik, když se oznámí něco nového a pěkného, sednou ke svým počítačům a začnou internet zásobovat různými fórky a parodiemi. Tady jsou pak ty nejlepší, které reagují na včerejší prezentaci Apple. Obsah obrázků rozhodně nevystihuje názor redakce (oproti jejímu smyslu pro humor).


Obrázek 2: Legendární pohled Blue steel Dereka Zoolendera z filmu Zoolander jasně demonstruje odlišnosti mezi jednotlivými typy iPhonů.

 
 
Obrázek 3: Populární Philosophoraptor přemýšlí nad tím, že když si nekoupí iPhone 6 Plus letos, může ušetřené peníze investovat příští rok do modelu iPhone 6 Plus Mini. Tedy do něčeho, co nebude mít pro uživatele iOS nesmyslně velký displej, půjde ovládat jednou rukou a disponovat zajimavými parametry.
 

Obrázek 4: Dr. Zloun z komedií z Austinem Powersem dává svým klasickým gestem jasně najevo, co si myslí o vývoji nových zařízení od Apple.


 
Obrázek 5: Při prezentaci Apple Watch si řada uživatelů vzpomněla na kultovní scénu z filmu Pulp Fiction. V ní Christopher Walken předává mladému chlapci hodinky, které několik let ukrýval v řitním otvoru. O podobném testování Apple Watch se na konferenci mlčelo.
 

Obrázek 6: Drazí uživatelé iPhone 6: Vítejte v roce 2012! Veškeré funkce nového zařízení totiž uměl Android dva roky zpátky.
 
Zdroj: Imgur.com
 

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail