Takhle internet reaguje na představení iPhone 6 a Apple Watch

Takhle internet reaguje na představení iPhone 6 a Apple Watch

10. 9. 2014

Obrázek 1: A ještě jednou Apple Watch, tentokrát mnohem dostupnější model, pokud vám 349 dolarů za chytré hodinky přijde příliš mnoho.

Pochopte, internet je plný zlých lidí, kteří mají tendenci shlukovat se na sítích jako 4Chan, Reddit, Imgur... Tihle jedinci v okamžik, když se oznámí něco nového a pěkného, sednou ke svým počítačům a začnou internet zásobovat různými fórky a parodiemi. Tady jsou pak ty nejlepší, které reagují na včerejší prezentaci Apple. Obsah obrázků rozhodně nevystihuje názor redakce (oproti jejímu smyslu pro humor).


Obrázek 2: Legendární pohled Blue steel Dereka Zoolendera z filmu Zoolander jasně demonstruje odlišnosti mezi jednotlivými typy iPhonů.

 
 
Obrázek 3: Populární Philosophoraptor přemýšlí nad tím, že když si nekoupí iPhone 6 Plus letos, může ušetřené peníze investovat příští rok do modelu iPhone 6 Plus Mini. Tedy do něčeho, co nebude mít pro uživatele iOS nesmyslně velký displej, půjde ovládat jednou rukou a disponovat zajimavými parametry.
 

Obrázek 4: Dr. Zloun z komedií z Austinem Powersem dává svým klasickým gestem jasně najevo, co si myslí o vývoji nových zařízení od Apple.


 
Obrázek 5: Při prezentaci Apple Watch si řada uživatelů vzpomněla na kultovní scénu z filmu Pulp Fiction. V ní Christopher Walken předává mladému chlapci hodinky, které několik let ukrýval v řitním otvoru. O podobném testování Apple Watch se na konferenci mlčelo.
 

Obrázek 6: Drazí uživatelé iPhone 6: Vítejte v roce 2012! Veškeré funkce nového zařízení totiž uměl Android dva roky zpátky.
 
Zdroj: Imgur.com
 

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail