Nové číslo časopisu Menu dorazilo na tablety

Nové číslo časopisu Menu dorazilo na tablety

8. 9. 2014

Jestlipak si sem tam prolistujete naši brožurku Menu, plnou novinek ze světa T-Mobile, recenzí nejnovějších mobilních mašin nebo rozhovorů se zajímavými osobnostmi? Rozhodně byste měli… Tedy pokud chcete být v obraze.

 
Máme z Menu vždy velkou radost, v poslední době nám ale trošku vrtalo hlavou, jak bychom ho mohli ještě vylepšit. Dali jsme proto naše hlavy plné mobilů a tabletů dohromady, přidali pár jedniček a nul a vytvořili naší brožurce digitální dvojče. Interaktivní a rozhýbané, takže listovat stránkami je najednou daleko větší zábava. A o čem si počtete tento měsíc?
 
Hosty čísla jsou šperkaři Daniel Pošta a Zdeněk Vacek. Rozhodně si nenechte ujít jejich neotřelé způsoby výroby šperků, se kterými slaví úspěchy po celém světě. No a když už jsme je měli u stolu, rovnou nám doporučili několik appek, které nesmí chybět v telefonu žádného umělce.
 
Samo sebou nepřijdete ani o recenze telefonů – tentokrát se podíváme na zoubek novému Samsungu Galaxy S5 mini a zjistíme, co pod krytem ukrývají LG G2 mini a Nokia Lumia 635. Pokud vám náhodou padnou do oka, není nic jednoduššího než v katalogu kliknout a rovnou si je koupit.
 
Zkrátka a dobře, papír je out, tablety jsou in. ;-)

Nové Menu stahujte zde!

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Včera

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Hologram tančícího Trumpa je díky novému iOS realističtější

Hologram tančícího Trumpa je díky novému iOS realističtější

Aplikace 20. 9. 2017

Pamatujete na aplikaci Holo? Apka umožňuje pořízení fotky nebo natočení videa s poměrně realistickým modelem tygra, Spider-mana,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail