Nové číslo časopisu Menu dorazilo na tablety

Nové číslo časopisu Menu dorazilo na tablety

8. 9. 2014

Jestlipak si sem tam prolistujete naši brožurku Menu, plnou novinek ze světa T-Mobile, recenzí nejnovějších mobilních mašin nebo rozhovorů se zajímavými osobnostmi? Rozhodně byste měli… Tedy pokud chcete být v obraze.

 
Máme z Menu vždy velkou radost, v poslední době nám ale trošku vrtalo hlavou, jak bychom ho mohli ještě vylepšit. Dali jsme proto naše hlavy plné mobilů a tabletů dohromady, přidali pár jedniček a nul a vytvořili naší brožurce digitální dvojče. Interaktivní a rozhýbané, takže listovat stránkami je najednou daleko větší zábava. A o čem si počtete tento měsíc?
 
Hosty čísla jsou šperkaři Daniel Pošta a Zdeněk Vacek. Rozhodně si nenechte ujít jejich neotřelé způsoby výroby šperků, se kterými slaví úspěchy po celém světě. No a když už jsme je měli u stolu, rovnou nám doporučili několik appek, které nesmí chybět v telefonu žádného umělce.
 
Samo sebou nepřijdete ani o recenze telefonů – tentokrát se podíváme na zoubek novému Samsungu Galaxy S5 mini a zjistíme, co pod krytem ukrývají LG G2 mini a Nokia Lumia 635. Pokud vám náhodou padnou do oka, není nic jednoduššího než v katalogu kliknout a rovnou si je koupit.
 
Zkrátka a dobře, papír je out, tablety jsou in. ;-)

Nové Menu stahujte zde!

Čtěte také

Google spustil slevy na hry. Ušetříte až 80 %!

Google spustil slevy na hry. Ušetříte až 80 %!

Různé Před 9 hodinami

V některých obchodech ještě neskončil Black Friday (i když už je středa) a někde už odstartovala akce Cyber Week, v rámci které...

QR kódy přinesly revoluci do mobilního bankovnictví

QR kódy přinesly revoluci do mobilního bankovnictví

Různé Včera

Pamatujete, když jste místo papírových složenek začali řešit platby pomocí internetového bankovnictví? Nebo už je to tak dávno, že jste...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail