Úvod Novinky Evernote Premium na 6 měsíců zdarma!

Evernote Premium na 6 měsíců zdarma!

Evernote Premium na 6 měsíců zdarma!
Pokud používáte nějaký poznámkový blok ve svém mobilu, určitě jste již narazili na Evernote. A pokud o stažení nějaké takové aplikace teprve uvažujete, i vám by neměl Evernote uniknout. Proč? Důvody jsou dva. Ten první je, že je to v podstatě nejlepší aplikace na práci s poznámkami a v základní verzi je k dispozici zcela zdarma. Druhý je pro zákazníky T-Mobile, kteří si mohou aktivovat Evernote Premium a to na půl roku zdarma.

Aplikaci Evernote stahujte zde!

S pomocí Evernote můžete tvořit poznámky, přikládat k nim přílohy, sdílet je s ostatními uživateli… Evernote Premium pak toho nabízí ještě více. Například zvýší prostor pro vaše poznámky na 1 GB za měsíc, umožní přikládat větší přílohy, dá vám možnost si aplikaci zaheslovat, aby se vám do ní nikdo nedostal. Appce jako takové se budeme podrobněji věnovat v jednom z dalších dílů televizního pořadu a zajímavé téma o ní chystáme i do druhého čísla časopisu Applikace.

To hlavní, na co chceme nyní upozornit, je fakt, že si zákazníci T-Mobile mohou zdarma pořídit službu Evernote Premium a to když si stáhnou aplikaci z AppStore, Google Play či Windows Phone Market. Ušetří tak 60 eur, kolik Premium členství v Evernote stojí.Čtěte také:

Komentáře