V sobotu začíná druhá sezóna Applikací.Na co se můžete těšit?

V sobotu začíná druhá sezóna Applikací.Na co se můžete těšit?

Včera

Přes prázdniny jsme jeli v odlehčeném duchu. Né proto, že bychom si váleli šunky a hráli Plants vs. Zombies 2, ale proto, že jsme chystali novu sérii Applikací. Víme, že se vám ta první líbila, ale říkali jsme si, že je třeba laťku posunout trochu výš.

V nové sérii je tak několik změn a novinek. Ta hlavní se týká moderátorů. Asi jste si postupně během Applikací všimli, že Ivě spokojeně narostlo bříško. Iva nyní testuje aplikací Miminko, takže několik prvních dílů pořadu musíme zvládnout bez ní. Mikoláš si tak vzal na pomoc řadu odborníků, kteří mu pomohou projít různá zajímavá témata.

Hned tuhle sobotu se podíváme na focení. A to opravdu podrobně. Nejenže si doporučíme zajímavé aplikace, ale fotograf Jan Březina nám poradí, jak máme fotit a jakým chybám se máme vyhnout. Zároveň rozebereme fenomén selfie a Mikoláš se na Pražském Hradě pokusí trhnout světový rekord v počtu selfie za minutu. Jak dopadl, to uvidíte už v sobotu. Snad vás můžeme navnadit na selfie s českým prezidentem!

Právě snaha o překonání rekordu je jednou z nových rubrik, které jsme pro vás do Applikací přichystali. Rozhodli jsme se, že budeme apky testovat na živo - v naší Laboratoři. Výsledkem budiž řada podivných a šílených experimentů, které otestují nejen odolnost našeho moderátora, ale snad i bránice našich diváků. Mezi dalšími rubrikami najdete třeba Duel, Síň slávy nebo aplikace, které doporučíte přímo vy.

Nová sezóna Applikací začíná v sobotu ve 12:35 na Prima COOL!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail