Vyrážíme do Berlína na veletrh IFA. Sledujte nás na Twitteru!

Vyrážíme do Berlína na veletrh IFA. Sledujte nás na Twitteru!

Před 20 hodinami

Od 5. do 10. září probíhá v Berlíně veletrh spotřební elektroniky IFA 2014. Jedná se o událost roku, přičemž na výstavní ploše najdete televize, mixéry, ledničky, telefony, tablety... prostě cokoliv, co můžete píchnout do zásuvky. My na místě samozřejmě nebudeme chybět. Kromě odhalení řady nových telefonů se těšíme hlavně na další chytré periferie a virtuální realitu. Kromě nových smartphonů a smartwatches doufáme právě v možnost vyzkoušet si virtuální realitu za pomoci mobilního telefonu na vlastní oči.

A když neklapne tohle, tak si alespoň vyzkoušíme nějaký ten chytrý domácí spotřebič... A když neklapne ani to, tak Berlín sám o sobě nabízí spoustu zajímavých míst, kde najdou využití mobilní aplikace. A když padne i tohle, tak... no tak je v Berlíně hudební festival a ten má také svojí mobilní aplikaci, v niž si můžete uložit všechny oblíbené hudebníky, aby vám neunikl jejich koncert. Jak vidíte, nic jsme nenechali náhodě.

Ačkoliv IFA začíná až v pátek, první konference a prezentace jsou již ve středu. Do Berlína tedy vyrážíme hned brzy ráno a vy nás můžete sledovat pomocí Twitteru - ten budeme během dne postupně aktualizovat a doplňovat zajímavými postřehy. Pokud máte něco, co vás zajímá, napište nám to do komentářů a Mikoláš na to hodí oko!

Applikační Twitter najdete zde!

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 19 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 20 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail