Vyrážíme do Berlína na veletrh IFA. Sledujte nás na Twitteru!

Vyrážíme do Berlína na veletrh IFA. Sledujte nás na Twitteru!

2. 9. 2014

Od 5. do 10. září probíhá v Berlíně veletrh spotřební elektroniky IFA 2014. Jedná se o událost roku, přičemž na výstavní ploše najdete televize, mixéry, ledničky, telefony, tablety... prostě cokoliv, co můžete píchnout do zásuvky. My na místě samozřejmě nebudeme chybět. Kromě odhalení řady nových telefonů se těšíme hlavně na další chytré periferie a virtuální realitu. Kromě nových smartphonů a smartwatches doufáme právě v možnost vyzkoušet si virtuální realitu za pomoci mobilního telefonu na vlastní oči.

A když neklapne tohle, tak si alespoň vyzkoušíme nějaký ten chytrý domácí spotřebič... A když neklapne ani to, tak Berlín sám o sobě nabízí spoustu zajímavých míst, kde najdou využití mobilní aplikace. A když padne i tohle, tak... no tak je v Berlíně hudební festival a ten má také svojí mobilní aplikaci, v niž si můžete uložit všechny oblíbené hudebníky, aby vám neunikl jejich koncert. Jak vidíte, nic jsme nenechali náhodě.

Ačkoliv IFA začíná až v pátek, první konference a prezentace jsou již ve středu. Do Berlína tedy vyrážíme hned brzy ráno a vy nás můžete sledovat pomocí Twitteru - ten budeme během dne postupně aktualizovat a doplňovat zajímavými postřehy. Pokud máte něco, co vás zajímá, napište nám to do komentářů a Mikoláš na to hodí oko!

Applikační Twitter najdete zde!

Čtěte také

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Soutěž o Xbox One stále běží. Máte poslední šanci na výhru!

Různé 15. 1. 2018

V lednu sice Applikace nevysíláme, ale to neznamená, že se nebude soutěžit. Na našem webu se momentálně hraje o konzoli Xbox One, kterou...

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Sex v 21. století: nejdřív souhlas přes apku, až pak styk

Aplikace 14. 1. 2018

Představte si typické rande. Byli jste na večeři, bylo vám spolu dobře, ale už je pozdě – je čas jít domů Nabídnete se, že ji...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail