Icewind Dale aneb další herní klasika míří na Android a iOS

Icewind Dale aneb další herní klasika míří na Android a iOS

Včera

Poslední dobou jsme svědky předělávání videoherních klasik na mobilní zařízení. Po slavných titulech jako Grand Theft Auto III, Baldur’s Gate nebo nedávno vydaném Bioshocku, se na telefony a tablety podívá i další kultovní hra – Icewind Dale.

Za její předělávkou stojí Beamdog Studios, kteří mají na triku i android verzi Baldur’s Gate: Enhanced Edition. Hra se všeobecně setkala s nadšenými ohlasy (Baldur’s Gate je totiž doopravdy boží), ale uživatelé ve velkém kritizovali chyby i fakt, že na pohodlné hraní je potřeba tablet s desetipalcovým displejem.

Baldur's Gate: Enhanced Edition stahujte zde!

Icewind Dale: Enhanced Edition nabídne řadu vylepšení a novinek. Hráči se mohou těšit na nový obsah, který se nevešel do původní hry, případně na úkoly z původních datadisků Heart of Winter a Trials of Luremaster. K dispozici bude 60 nových předmětů a 122 kouzel převzatých z Baldur’s Gate a spousta dalšího.

Nezajímavě nevypadá ani podpora hry šesti živých hráčů napříč různými platformami. Vývojáři se také snaží reagovat na kritiku fanoušků. Icewind Dale nabídne tedy možnost přiblížit si obraz nebo možnost rychle sebrat všechny předměty ve vašem okolí. Kromě Androidu vyjde Icewind Dale na iOS, PC a Mac. Předpokládaná cena je 20 dolarů.

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail