Kultovní Bioshock dorazil do App Store. Ponor vyjde na 15 dolarů

Kultovní Bioshock dorazil do App Store. Ponor vyjde na 15 dolarů

28. 8. 2014

Bioshock je jedna z nejlépe hodnocených počítačových her posledních let. Doslova se v ní potopíte do alternativních 60. let, kdy na mořském dně stojí město Rapture. To, co však mělo být rájem pro vědeckou elitu a prosperující společností, se postupně proměnilo v trosky obývané šílenci. A mezi nimi jste i vy a zjišťujete, co přesně se stalo. Bioshock si získal pozornost hráčů a kultovní status nejen svým originálním prostředím a atmosférou (město Rapture postavené hlavně ve stylu art deco je nejen krásné, ale i děsivé zároveň), ale i příběhem.

Vydání  úspěšné střílečky, která se dočkala dvou pokračování, tak jistě bude pro spoustu hráčů dobrým důvodem k jejímu dalšímu zahrání. V tomhle ohledu se jim pak vývojáři, kteří měli mobilní verzi na starosti, snažili vyjít co možná nejvíc vstříc. Nicméně, ačkoliv bylo ovládání upraveno na miru dotykovým zařízením, zahraniční recenzenti stejně hru doporučují hrát s bezdrátovým ovladačem. Oproti originálu má hra také o něco méně detailní grafiku, aby byl chod na mobilních zařízeních bezproblémový a aby hra se vešla do velikostního limitu v App Store.


Upoutávka na původní hru z roku 2007.

Mobilní Bioshock vás vyjde na 15 dolarů. Kolegové pak zdůrazňují, že je to pořád o pět dolarů méně, než kolik dáte za PC verzi. Tedy za předpokladu, že jí nekoupíte v bazaru, slevové akci nebo jinde než na Steamu.

Bioshock stahujte zde!

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Včera

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka 19. 10. 2017

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail