Úvod Novinky Rekord crowdfundingu: 225 milionů na chytrý chladící box

Rekord crowdfundingu: 225 milionů na chytrý chladící box

Rekord crowdfundingu: 225 milionů na chytrý chladící box
Na serveru Kickstarter se každý den objeví řada zajímavých projektů, jejichž autoři se snaží získat finanční podporu od veřejnosti. Pravidelně se tam objevují i zajímavé mobilní projekty, o kterých vás informuje i na našem webu nebo v pořadu. Historicky nejúspěšnějším pak byly chytré hodinky Pebble – jejich autoři vybrali 10 266 845  milionů dolarů. Do dnešního dne. Pebble předává žezlo chytré ledničce.

Pokud jste chtěli přenosný mrazák, který v sobě obsahuje spoustu věcí včetně mixéru a USB nabíječky, tak Coolest Cooler je přímo pro vás. Autoři projektu požadovali na rozjezd svého byznysu 50 tisíc dolarů. Teď, pár hodin před koncem akce, mají na kontě 10,5 milionu (cca 225 milionů korun). Na tvorbu Cooleru jim přispělo téměř padesát tisíc lidí. Většina z nich totiž neodolala možnosti si tento chladící box koupit za 185 dolarů.
 


Nutno přiznat, že za své peníze toho dostanou doopravdy hodně. Cooler totiž ještě disponuje LED osvětlením, kolečky, otvírákem a hlavně voděodolnými reproduktory, do nichž můžete přes Bluetooth pouštět hudbu ze svého mobilu. Podrobnosti najdete na Kickstarteru.


Čtěte také:

Komentáře