SuperBetter je úkolovník, který chce zlepšit váš život

SuperBetter je úkolovník, který chce zlepšit váš život

24. 8. 2014

Aplikace SuperBetter přidává k úkolovníkům prvky gamifikace. A aby to nebylo málo, byla vystavěna na tvrdých vědeckých datech. Plněním úkolů tak posilujete čtyři hlavní vlastnosti, které mají zlepšit a prodloužit váš skutečný život. Volně přeloženo se jedná o fyzičku, mysl, emoce a vztahy. Ke každému úkolu, který si zadáte, můžete přiřadit jednu z těchto kategorií. Nicméně, aplikace sama vás již od prvního spuštění zásobuje vlastními úkoly, jejichž splnění otvírá další a další questy – výsledek tak připomíná hru na hrdiny, které třeba hrajete na PC či herních konzolích. Ostatně, za vývojem aplikace stojí tvůrci videoher.

Aplikace dokonce nabízí souboje s nepřáteli, které vás ale mají motivovat k tomu něco se sebou dělat. Mezi tzv. Bad Guys tak najdete Lepící židli, kterou porazíte, když se zvednete od počítače a vyrazíte něco dělat. A v podobném duchu si můžete nadefinovat vlastní nepřátele. Nikdo vám samozřejmě nemůže zabránit, abyste podváděli, ale pokud bude aplikaci SuperBetter používat, autoři slibují, že se váš život zlepší. Opírají se o vědecké studie, podle nichž i jednoduché a drobné úkoly dokáží pozitivně ovlivnit vaší fyzickou, mozkovou i sociální kondici. Jenom je musíte dělat pravidelně a posilovat je.

Pokud se chcete dozvědět víc a umíte anglicky, celou přednášku na téma "Hra, která vám přidá 10 let života" najdete na Youtube. Majitelé iOS dají za aplikaci SuperBetter 120 Kč, na Androidu je verze zdarma. Případně můžete využít webového rozhraní na www.superbetter.com.

Aplikaci SuperBetter stahujte zde!

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace 16. 10. 2017

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail