SuperBetter je úkolovník, který chce zlepšit váš život

SuperBetter je úkolovník, který chce zlepšit váš život

Včera

Aplikace SuperBetter přidává k úkolovníkům prvky gamifikace. A aby to nebylo málo, byla vystavěna na tvrdých vědeckých datech. Plněním úkolů tak posilujete čtyři hlavní vlastnosti, které mají zlepšit a prodloužit váš skutečný život. Volně přeloženo se jedná o fyzičku, mysl, emoce a vztahy. Ke každému úkolu, který si zadáte, můžete přiřadit jednu z těchto kategorií. Nicméně, aplikace sama vás již od prvního spuštění zásobuje vlastními úkoly, jejichž splnění otvírá další a další questy – výsledek tak připomíná hru na hrdiny, které třeba hrajete na PC či herních konzolích. Ostatně, za vývojem aplikace stojí tvůrci videoher.

Aplikace dokonce nabízí souboje s nepřáteli, které vás ale mají motivovat k tomu něco se sebou dělat. Mezi tzv. Bad Guys tak najdete Lepící židli, kterou porazíte, když se zvednete od počítače a vyrazíte něco dělat. A v podobném duchu si můžete nadefinovat vlastní nepřátele. Nikdo vám samozřejmě nemůže zabránit, abyste podváděli, ale pokud bude aplikaci SuperBetter používat, autoři slibují, že se váš život zlepší. Opírají se o vědecké studie, podle nichž i jednoduché a drobné úkoly dokáží pozitivně ovlivnit vaší fyzickou, mozkovou i sociální kondici. Jenom je musíte dělat pravidelně a posilovat je.

Pokud se chcete dozvědět víc a umíte anglicky, celou přednášku na téma "Hra, která vám přidá 10 let života" najdete na Youtube. Majitelé iOS dají za aplikaci SuperBetter 120 Kč, na Androidu je verze zdarma. Případně můžete využít webového rozhraní na www.superbetter.com.

Aplikaci SuperBetter stahujte zde!

Čtěte také

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

K čemu potřebuje fidget spinner Bluetooth?

Vychytávka Před 19 hodinami

Dobrá otázka! Už jsme tu měli jeden chytrý fidget spinner, který využívá Bluetooth a mobilní aplikace k zaznamenávání triků....

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Metal Gear Solid 2 na Google Play? Většina lidí si hru nestáhne

Hra Včera

Geniální stealth akce Hideo Kodžimi se celkem nečekaně objevila v nabídce Obchodu Play. Nejde o žádnou doprovodnou aplikaci nebo fake,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail