Podílejte se na tvorbě Applikací. Pošlete nám svoje videa!

Podílejte se na tvorbě Applikací. Pošlete nám svoje videa!

23. 8. 2014

Na konci regulérní první řady Applikací jsme dali šanci zapojit se i našim fanouškům. Požádali jsme je, aby nám doporučili nějakou aplikaci a ideálně jí doplnili i krátkým popiskem, proč se jim tak líbí. Čtyři nejzajímavější a nejlepší tipy jsme pak dali přímo do pořadu (a další jsou v dopisech ve čtvrtém čísle magazínu Applikace). Od září pak začneme vysílat zcela novou řadu Applikací a do té chystáme několik zajímavých novinek. Jednou z nich je i pravidelná rubrika #MojeApplikace, ve které dostanete prostor i vy. Nepůjde tedy jenom o doporučení, ale dáme vám šanci být v televizi i vidět!
 
Co chceme? Namiřte na sebe kameru svého mobilu a natočte krátké video, ve kterém ostatním fanouškům doporučíte nějakou ze svých oblíbených aplikací. Můžete doporučit aplikace, které máte rádi, které používáte denně, klidně i aplikace, které jste vyvinuli. Hlavní je, abyste byli ve videu vidět (video z aplikace nechceme, nahrajeme si ho sami) a srozumitelně popíšete, proč jste danou aplikaci vybrali. V jednom videu musí být jenom jedna apka. Výsledný soubor pak nahrajete na Youtube, Dropbox, Google Drive nebo jakékoliv internetové úložiště a nám pošlete pouhý odkaz.Takže ještě ve zkratce. Chcete ostatním doporučit nějakou apku?
- natočte se mobilem, ideálně tak 30 vteřin, 60 vteřin max
- vysvětlete proč je ta daná aplikace super
- přes webový formulář nám pošlete odkaz na video
- doporučte jenom jednu aplikaci, ať to není zmatek

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail