​Nájemným zabijákem v Hitman GO. Tento víkend za polovic!

​Nájemným zabijákem v Hitman GO. Tento víkend za polovic!

15. 8. 2017

Agent 47 je na počítačích a herních konzolích populární nájemný vrah s čárovým kódem na temeni a pořádnou řadou zářezů na pažbě. Když se ale jeho autoři rozhodli udělat hru pro mobilní zařízení, chytře pochopili, že je akční zážitek z monitorů a televizí nepřenosný. Výsledkem je tak zcela originální tahová strategie, která místo stříleček spíš připomíná šachy. To jí ale nic neubírá na atraktivitě. Ba naopak!

Hitman GO se může pyšnit krásnou stylizací, kdy před sebou máte modely různých lokací a v nich rozmístěné figurky. Postavičky se mohou pohybovat jen po nakreslených dráhách a vy si musíte rozmyslet každý pohyb a každou akci. Autorům se tak povedlo do hry promítnout to nejpodstatnější – dobré plánování a načasování kroků. Bez toho se prostě žádný nájemný zabiják neobejde.

Původně byl Hitman GO k dispozici pro Android a iOS za nějakých sto korun, tento víkend je ale v akci a pořídíte jej za polovic! Pokud jste se tedy Agentovi 47 vyhýbali, jelikož cena byla příliš vysoká, teď máte šanci. Tak GO!

Hitman Go stahujte zde!

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra 17. 8. 2017

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail