​Autor Flappy Bird vydal novou hru: Swing Copters

​Autor Flappy Bird vydal novou hru: Swing Copters

21. 8. 2014

Ačkoliv to může znít jako nové hudební uskupení kolem Ondřeje Havelky, Swing Copters jsou novým počinem Dong Nguyena, autora populární i nenáviděné hříčky Flappy Bird. Místo ptáka mávajícího křídly si dosaďte helikoptéru, která se kolíbá ze strany na stranu. Herní základ je tedy stejný – musíte někam letět a vyhýbat se překážkám, v případě Swing Copters však stoupáte místo toho, abyste letěli do strany jako ve Flappy Bird. A aby toho nebylo málo, nejenže musíte drobně upravovat trasu, abyste nenarazili, ještě se musíte vyhýbat kývajícím se kladivům.

Swing Copters jsou tak podle prvních názorů snad ještě těžší. Faktem ale je, že už jejich autora nemůže nikdo obvinit z plagiátorství. U původního Flappyho byl totiž problém s tím, že hra kopírovala části grafiky ze starých titulů s Mariem, které vyvíjí herní gigant Nintendo. V případě Swing Copters je všechna grafika původní. Hra samotná je k dispozici zdarma na Android a iOS, nicméně obsahuje reklamy. Právě zobrazování bannerů generovalo autorovi Flappyho údajných 50 tisíc dolarů denně. Na iOS je nicméně možnost reklamy vypnout, pokud zaplatíte nějakých 30 korun.

Swing Copters stahujte zde!

Čtěte také

Applikace nejen o fenoménu selfie začínají v 10:55

Applikace nejen o fenoménu selfie začínají v 10:55

Různé Před hodinou

Jak vyfotit selfie? Banální otázka! Stačí přepnout na přední kameru, nahodit úsměv, „cvak“ a šup s tím na...

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka 14. 12. 2017

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail