Applikace bojují o Křišťálovou lupu. Nominujte nás!

Applikace bojují o Křišťálovou lupu. Nominujte nás!

19. 8. 2014

Jako každý rok, tak i letos probíhá Křišťálová lupa. V rámci této ankety bojují zajímavé projekty v různých kategoriích, přičemž nás, jakožto magazín o mobilních aplikacích, jich zajímá hned několik. Můžete totiž vybírat nejlepší mobilní službu, projekt roku, oblíbený web a spoustu dalšího. Celá anketa je momentálně ve fázi nominací. To znamená, že pořadatelé chtějí získat tipy od veřejnosti, ze kterých odborná porota sestaví výsledný seznam soutěžích.
 
Můžete tak doporučit aplikaci, kterou máte rádi, nebo… a teď to přijde… naše Applikace! Při psaní novinky jsme si uvědomili, že by náš projekt vlastně mohl v několika z uvedených kategorií pořádně zabojovat. Soudě podle vašich ohlasů a sledovanosti se vám Applikace líbí a to jak televizní pořad, tak i tištěný či elektronický časopis. Rozhodli jsme se tedy, že zkusíme zjistit vaší podporu Applikací trochu jinak, než lajkem na Facebooku.
 
Pokud se vám tedy líbí, co děláme, nominujte Applikace pomocí tohoto formuláře!

Možnost nominovat projekty v rámci ankety Křišťálová lupa 2014 trvá do 31. srpna! Pak odborná porota vybere několik projektů v každé kategorii, které se spolu utkají ve finálním hlasování. To proběhne od 16. září do 26. října 2014. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se pak uskuteční ve středu 19. listopadu 2014. Díky moc, pokud nás podpoříte!

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail