Applikace bojují o Křišťálovou lupu. Nominujte nás!

Applikace bojují o Křišťálovou lupu. Nominujte nás!

19. 8. 2014

Jako každý rok, tak i letos probíhá Křišťálová lupa. V rámci této ankety bojují zajímavé projekty v různých kategoriích, přičemž nás, jakožto magazín o mobilních aplikacích, jich zajímá hned několik. Můžete totiž vybírat nejlepší mobilní službu, projekt roku, oblíbený web a spoustu dalšího. Celá anketa je momentálně ve fázi nominací. To znamená, že pořadatelé chtějí získat tipy od veřejnosti, ze kterých odborná porota sestaví výsledný seznam soutěžích.
 
Můžete tak doporučit aplikaci, kterou máte rádi, nebo… a teď to přijde… naše Applikace! Při psaní novinky jsme si uvědomili, že by náš projekt vlastně mohl v několika z uvedených kategorií pořádně zabojovat. Soudě podle vašich ohlasů a sledovanosti se vám Applikace líbí a to jak televizní pořad, tak i tištěný či elektronický časopis. Rozhodli jsme se tedy, že zkusíme zjistit vaší podporu Applikací trochu jinak, než lajkem na Facebooku.
 
Pokud se vám tedy líbí, co děláme, nominujte Applikace pomocí tohoto formuláře!

Možnost nominovat projekty v rámci ankety Křišťálová lupa 2014 trvá do 31. srpna! Pak odborná porota vybere několik projektů v každé kategorii, které se spolu utkají ve finálním hlasování. To proběhne od 16. září do 26. října 2014. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se pak uskuteční ve středu 19. listopadu 2014. Díky moc, pokud nás podpoříte!

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Před 4 hodinami

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka Včera

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail