5 důvodů, proč si pustit 3. díl Applikací

5 důvodů, proč si pustit 3. díl Applikací

17. 1. 2014

Pokud máte chytrý telefon a nebojíte se ho použít, tak máte důvodů, proč se na nás koukat, mnohem více. Každý týden se totiž podíváme na dvě témata, která by vás mohla zajímat, a aplikace, které by vám mohly usnadnit život. Každopádně, stejně jsme pro vás připravili několik důvodů, proč v sobotu pustit televizi...

Upoutávku na 3. díl Applikací najdete zde!
 
Chcete vyhrát smartfoun Sony Xperia Z1, protože ho na internetu všude chválí! Schválně zagooglete po recenzích, nenajdete ani jednu, která by byla trochu negativní.
 
Divíte se, že fotky z vašeho mobilu nevypadají tak stylově jako u vašich přátel. Nebojte, poradíme vám nejpopulárnější fotografické appky.
 
Nevíte, kam se ztrácí vaše peníze. V tom případě jste na tom stejně jako my! Naštěstí jsme objevili aplikace, které nám pomáhají vystopovat, kam nám ta výplata utíká.
 
Zajímáte se o technologické novinky, ale zase ne tolik, abyste sledovali výstavu CES. Představíme vám několik věcí, které nás na tomto technologickém veletrhu zaujaly.
 
V práci jste neustále v pohybu! Nám je jedno, jestli pořád chodíte k automatu na kafe nebo na záchod. Doporučíme vám aplikaci, která vám změří, kolik toho za den nachodíte!
 
To, že chcete vidět Ivu s Mikolášem, bereme jako samozřejmost. Nezapomeňte si tedy zapnout Prima COOL v sobotu 18. ledna ve 13:50!

Čtěte také

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Nábor pilotů dronů proběhne ve videohře. Hraje se o 1,6 milionu!

Různé 15. 11. 2017

Pokud sledujete pravidelně Applikace, určitě vám neunikl díl věnovaný závodním dronům. Aleš s Veronikou se zúčastnili českých...

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikační skener od Adobe dokáže rozpoznat text na fotkách

Aplikace 14. 11. 2017

O aplikačním skeneru od Adobe už jsme psali. Zaujal nás především funkcí rozpoznání textu v naskenovaných obrázcích a dokumentech,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail