​Tuhle sobotu soutěžíme o Sony Xperia Z1!

​Tuhle sobotu soutěžíme o Sony Xperia Z1!

16. 1. 2014

Z phabletu Sony Xperia Z Ultra jsme v redakci nadšení. Jak moc, to se dozvíte již v sobotní recenzi. Malou nápovědou budiž ale fakt, že o phablet soutěžit nebudeme – z ruky ho prostě nedáme. Nicméně máme pro vás přichystáno něco jiného. A možná ještě lepšího!

Chytrý telefon Xperia Z1, který společnost Sony uvedla na trh na podzim minulého roku, je na internetu chválen napříč všemi recenzemi. V Xperii Z1 najdete v podstatě všechno, co můžete od moderního smartfounu chtít. A k tomu navíc dostanete odolné šasi, s nímž se nemusíte bát jít do vany.

Samotný popis telefonu by mohl vypadat až směšně, jak moc bychom museli plýtvat superlativy. Faktem ale je, že je to vlajková loď nejen Sony, ale chytrých mobilů vůbec. A to samozřejmě něco stojí – Xperii Z1 tak koupíte za nějakých 16 tisíc. Nicméně, tohle vás trápit nemusí, jelikož budete mít šanci získat jí zadarmo!

Co pro to musíte udělat? Jenom sledujte třetí díl televizního pořadu Applikace, který běží v sobotu 18. ledna ve 13:50 na Prima COOL. Tam najdete soutěžní otázku i nápovědu k jejímu rozlousknutí. Iva s Mikolášem vám drží palce!

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail