​Klávesnice inspirovaná Strážci galaxie umí napsat jen jednu věc

​Klávesnice inspirovaná Strážci galaxie umí napsat jen jednu věc

6. 8. 2014

V kinech právě běží nejnovější filmový hit Strážci galaxie (Guardians of the Galaxy). V něm se pětice nesourodých komiksových hrdinů snaží zachránit galaxii a když mluvíme o nesourodých, tak myslíme hlavně na fakt, že jednou z hlavních postav je strom jménem Groot, který říká jenom „Já jsem Groot“. Pokud vám tenhle opakovaný vtip vykouzlil úsměv na rtech, co pak asi s nimi udělá nová klávesnice pro Android s názvem GrootBoard.

Ta totiž nemá žádná písmenka a místo nich nabízí předdefinovanou hlášku „I am Groot“, tedy „Já jsem Groot“. Pokud jste již viděli náš článek na téma nejdivnější filmové aplikace, které nepotřebujete, GrootBoard by hravě mohla odstartovat další díl. Pokud vám tenhle vtip naopak přijde jako trapná parodie na Hodora ze seriálu Hra o trůny (ten pro změnu říká jenom „Hodor“), můžete si stáhnout i Hodor KeyboardKaždopádně, abychom alespoň trochu ospravedlnili fakt, že jste četli tuhle novinku o v podstatě úplně zbytečné aplikaci, přikládáme video z americké The Tonight Show moderátora Jimmyho Fallona. Ten si do pořadu pozval herce Vina Diesela, jenž Groota ve Strážcích galaxie nadaboval, a chtěl po něm hlášku „Já jsem Groot“ hned v několika jazycích včetně mandarínštiny. Mimochodem, společně s filmem vyšla i hra Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon (Android, iOS).

Čtěte také

Konec nedorozuměním. Samsung mění design emoji

Konec nedorozuměním. Samsung mění design emoji

Různé Před 16 hodinami

Samsung spustil (a vzápětí kvůli technickým problémům pozastavil) update Galaxy S8 na verzi Android Oreo. Součástí je také aktualizace...

Se sluchátky Cheero pro iPhone můžete poslouchat hudbu, zatímco nabíjíte mobil

Se sluchátky Cheero pro iPhone můžete poslouchat hudbu, zatímco nabíjíte mobil

Vychytávka Před 17 hodinami

„Odstraníme zdířku na jack a lidi prostě přejdou na bezdrátová sluchátka“ – podobné myšlenky se asi honily v hlavách...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail