Rymdkapsel nabízí kombinaci žánrů. A navíc za polovic!

Rymdkapsel nabízí kombinaci žánrů. A navíc za polovic!

5. 8. 2014

Rymdkapsel patří mezi ty nejoriginálnější hry, které si můžete stáhnout do svého telefonu. Autorům se totiž podařilo zkombinovat prvky Tetrisu, budovatelských strategií a tower defense her. Na první přečtení to může znít jako nová příchuť dortu pejska a kočičky, ale všechny zmiňované prvky do sebe zapadají stejně jako padající tetrisové kostičky.
 
Abyste pochopili, pomocí různých tvarů skládáte svojí loď. V prázdném prostoru na sebe navazujete chodbičky a k těm pak připojujete různé místnosti, vše ve tvarech známých kostek, s nimiž můžete i rotovat. K dispozici jsou generátory, zahrady, kuchyně, ubikace i zbraňové systémy, přičemž abyste mohli danou místnost postavit, potřebujete určitý počet surovin.
 
A jsou to právě zdroje surovin, které musíte propojovat chodbami a příslušnými místnostmi. Možná to pořád zní trochu složitě a překombinovaně, ale vývojáři věnovali maximální pozornost tomu, aby byl zážitek ze hry opačného rázu. Ať již jde o graficky minimalistickou grafiku nebo práci s barvami, rychle pochopíte, jak Rymdkapsel funguje a co máte dělat.
 
Pokud hledáte nějaké milé zpestření, určitě využijte aktuální slevy, díky které vás Rymdkapsel vyjde na necelých 50 Kč. Hra je k dispozici pro iOS a Android.

Rymdkapsel stahujte zde!

Čtěte také

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Místo pravítka mobil! Jak přesné je měření na bázi rozšířené reality?

Aplikace Před 9 hodinami

Nová verze iOS je tady a s ní i ARKit, tedy technologie zobrazování virtuálních objektů v reálném prostředí. Zatím jsme viděli...

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Gmail přinesl jedno drobné, ale velmi praktické vylepšení

Aplikace Včera

Nejpoužívanější e-mail na světě je pravidelně aktualizován a vylepšován o nové funkce. Pravidelný uživatel je často ani nepostřehne....

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail