Rymdkapsel nabízí kombinaci žánrů. A navíc za polovic!

Rymdkapsel nabízí kombinaci žánrů. A navíc za polovic!

5. 8. 2014

Rymdkapsel patří mezi ty nejoriginálnější hry, které si můžete stáhnout do svého telefonu. Autorům se totiž podařilo zkombinovat prvky Tetrisu, budovatelských strategií a tower defense her. Na první přečtení to může znít jako nová příchuť dortu pejska a kočičky, ale všechny zmiňované prvky do sebe zapadají stejně jako padající tetrisové kostičky.
 
Abyste pochopili, pomocí různých tvarů skládáte svojí loď. V prázdném prostoru na sebe navazujete chodbičky a k těm pak připojujete různé místnosti, vše ve tvarech známých kostek, s nimiž můžete i rotovat. K dispozici jsou generátory, zahrady, kuchyně, ubikace i zbraňové systémy, přičemž abyste mohli danou místnost postavit, potřebujete určitý počet surovin.
 
A jsou to právě zdroje surovin, které musíte propojovat chodbami a příslušnými místnostmi. Možná to pořád zní trochu složitě a překombinovaně, ale vývojáři věnovali maximální pozornost tomu, aby byl zážitek ze hry opačného rázu. Ať již jde o graficky minimalistickou grafiku nebo práci s barvami, rychle pochopíte, jak Rymdkapsel funguje a co máte dělat.
 
Pokud hledáte nějaké milé zpestření, určitě využijte aktuální slevy, díky které vás Rymdkapsel vyjde na necelých 50 Kč. Hra je k dispozici pro iOS a Android.

Rymdkapsel stahujte zde!

Čtěte také

Tipněte si, kolik stojí chytrý zvonek vykládaný diamanty!

Tipněte si, kolik stojí chytrý zvonek vykládaný diamanty!

IoT Včera

Netroufáte si? Nebudeme vás dále napínat, speciální edice domácího zvonku s kamerou nazvaná Ring Elite Crown Jewel se prodává za sto...

Slevy na Google Play: Mini Metro je originální puzzle s plánováním podzemky

Slevy na Google Play: Mini Metro je originální puzzle s plánováním podzemky

Aplikace Včera

Na Google Play tento týden běží slevová akce Cyber Week, v rámci které můžete výhodně zakoupit zhruba dvacet prémiových her. Mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail