Úvod Novinky Cubii je šlapadlo do kanceláře, které nabije váš mobil

Cubii je šlapadlo do kanceláře, které nabije váš mobil

Cubii je šlapadlo do kanceláře, které nabije váš mobil
Mikoláš razí heslo, že na pracovní židli a posteli by se šetřit nemělo. Ostatně, sezením v redakci, případně spaním v posteli, trávíme většinu našeho času. Pro kancelářské krysy pak může být jistým řešením i nastavitelný stůl, u kterého můžete pracovat ve stoje. A nebo si pod něj pořídíte speciální šlapadlo…

Cubii je další z kuriózních vychytávek, které získaly pozornost i peníze obyčejných lidí na webu Kickstarter.com. Autoři projektu chtěli vybrat 80 tisíc dolarů, aby svoje plány mohli realizovat, přičemž nakonec získali téměř 300 tisíc. Na splnění jejich snu jim přispělo přes tisíc uživatelů.Ti všichni měli pocit, že by se měli více hýbat (v sedě). A protože se jedná moderní gadget, všechny našlapané kilometry uvidíte ve svém mobilu. Skrze mobilní aplikaci je možné sledovat cykly, kilometry i spálené kalorie. Samozřejmostí jsou i žebříčky a soupeření s vašimi přáteli nebo kolegy.
 
Šlapadlo Cubii bylo vyvíjeno s ohledem na pohodlnost, takže díky nízko položeným šlapkám by nemělo hrozit, že se člověk bude koleny bouchat do desky stolu. A aby toho nebylo málo, Cubii dokáže šlapáním nabít mobilní telefon! První kusy by vás vyšly na necelých 300 dolarů a rozesílat se budou v lednu. Schválně, jestli se Cubii dostane i do normálního prodeje.


Čtěte také:

Komentáře