Díky Jelly sdílíte dotazy se svými přáteli

Díky Jelly sdílíte dotazy se svými přáteli

15. 1. 2014


Jelly je aplikace, kam můžete umisťovat svoje dotazy. Jste na výletě a vidíte něco zajímavého, ale už nevíte, co to je? Vytáhnete z kapsy telefon, pomocí Jelly to vyfotíte, předmět vašeho zájmu prstem zakroužkujete a společně s otázkou „Víte někdo, co to je?“ umístíte svůj dotaz na internet. Třeba se mezi vašimi přáteli najde jeden, který bude znát odpověď.

Důležitým prvkem jsou tak vaši přátelé a čím víc jich tam máte, tím větší šance je, že se dočkáte odpovědi. Jelly dokáže vytahat vaše přátele z Facebooku či Twitteru, ale jenom ty, kteří již aplikaci mají nainstalovanou – musíte jim jí tedy nějakým způsobem vnutit. Nicméně otázky můžete sdílet i jako takové, třeba nahráním na svojí facebookovou zeď nebo mailem. Odpovědět je možné odeslat i bez Jelly.

Aplikaci Jelly stahujte zde! (Android, iOS)

Takhle Jelly nezní nijak revolučně a samotné googlení by možná bylo o něco rychlejší, ale pokud vás nezaujme aplikace jako taková, tak její rychlý start určitě ano. Za první týden jejího chodu padlo 100 tisíc otázek, z nichž se odpovědi dočkala jedna čtvrtina. To jsou čísla, za která by většina vývojářů byla šťastná. V případě Jelly za to může fakt, že za aplikací stojí jeden ze zakladatelů veleúspěšné sítě Twitter. To se pak prodává samo.
 
Každopádně jsme zvědaví, kam to Jelly dotáhne. Po vizuální a uživatelské stránce patří k tomu nejlepšímu, co můžete na telefonu používat. Ta hlavní otázka je - má podobná aplikace vůbec smysl?

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail