Fitness náramek může být i šperk

Fitness náramek může být i šperk

18. 7. 2014

Jedním z velkých témat, které jsme zpracovali v chystaném čtvrtém číslu našeho magazínu, je porovnání fitness náramků. Ruce jsme jimi měli omotané od zápěstí až k loket každý den po dobu několika měsíců, a tak můžeme s jistotou říct, který je nejlepší. Až v článku, samozřejmě. Teď vám můžeme akorát prozradit, že jedním z testovaných byl i Fitbit Flex. Průkopník v oblasti elektronických náramků pro sportovce patří k těm jednodušším modelům. V podstatě je to jen gumový náramek s pěticí světýlek, které vám ukazují, kolik jste toho zatím ušli. Jádrem přístroje je drobný modul, který můžete z gumového náramku vyjmout a vložit do jiného. Několik barevných variant nabízí dokonce Fitbit sám, nám se ale (tedy především ženskému osazenstvu redakce) mnohem víc líbí modely z návrhářského domu Tory Burch. 
Za nějakých 800 Kč můžete mít potištěný silikonový náramek se známým monogramem, zatímco kovovou variantu ve zlatém provedení pořídíte za méně příznivých 4 000 Kč. Pokud nechcete, milé dámy, nosit Fitbit na ruce, pak jistě oceníte zlatavý přívěsek za obdobnou částku, do kterého Fitbit snadno schováte. Stylová pouzdra půjdou do prodeje ještě toto léto. Jak se vám líbí?
 

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail