Applikace s pořadovým číslem 28 vysíláme v sobotu od 12:35!

Applikace s pořadovým číslem 28 vysíláme v sobotu od 12:35!

9. 7. 2014

Druhé letní vysílání Applikací se nese ve festivalovém duchu, a proto Iva a Mikoláš zavzpomínají na rozhovory s muzikanty Davidem Krausem a Michalem Dvořákem, vrátí se k hudebním aplikacím, ať už jde o nezvyklé hudební nástroje,  předplatné nebo apky na rozpoznávání hudby, ale vyrazí také do terénu, aby otestovali některé z aplikací přímo na fesťáku.

Letní festivaly ovšem nejsou jen o hudbě, ale také o alkoholu. Kromě ostrého testu stálic našich smartphonů Shazam a SoundHound dojde také na odhad alkoholu v krvi za pomoci specializované aplikace. Jako figurant poslouží jeden z návštěvníku Rock for People a vy můžete podle výrazu na Mikolášově tváři jen odhadovat, jak asi dopadl.

Rubrika TOP 5 bude se zaměří na aplikace na nastávající maminky a novopečené rodiče, a tip na závěr... to už si necháme do pořadu. Tak v sobotu ve 12:35 na Prima COOL! 

 

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 3 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Před 22 hodinami

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail