Utíkej, Forreste, utíkej... a sbírej mince!

Utíkej, Forreste, utíkej... a sbírej mince!

15. 8. 2017

Když se smečka reportérů ptala zarostlého a špinavého podivína Forresta Gumpa ve stejnojmenném filmu, proč několik let bez přestání běhá napříč Státy, nedokázal jim poskytnout uspokojivou odpověď. „Prostě se mi chtělo běžet,“ zklamal je.

Dnes, nějakých dvacet let poté, už cíl má a zní: nasbírat co nejvíce zlaťáků. Alespoň tak je tomu u oficiální mobilní hry filmu s názvem Run Forrest Run. Je to typický runner, kterých už jsme hráli spousty. S filmem ho spojuje nejen postava hlavního hrdiny, ale také prostředí. Stejně jako v oscarovém snímku běhá Forrest napříč Alabamou po slavné Route 66, probíhá známou alejí a dokonce jezdí na sekačce.
Jen běžet nestačí. Kromě sbírání zlaťáků se musíte starat také o to, abyste do ničeho nenarazili. Budete se vyhýbat, dělat skluzy a skákat. Občas můžete spoléhat i na pomoc tzv. power-upů, tedy jednorázových bonusový předmětů, které vás zrychlí nebo ochrání. I ty vycházejí z filmu.

V tuto chvíli je hra ke stažení ve verzi pro iPhone a iPad a to výhradně na novozélandském AppStore, kde ji vývojáři testují. Doufejme, že bude brzy ke stažení i u nás. 
 

Čtěte také

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Black Desert Online míří na mobily. Vypadá neuvěřitelně!

Hra Včera

Black Desert Online patří k nejkomplexnějším online hrám, které si dnes na počítači můžete zahrát. Jen samotný editor avatara je...

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Nejkontroverznější mobilní hra? Co třeba simulátor potratu

Hra 15. 8. 2017

Diskuzní fóra herního serveru TouchArcade zaměřeného na mobilní hry představují pro nezávislé vývojáře skvělou příležitost, jak dát...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail