Utíkej, Forreste, utíkej... a sbírej mince!

Utíkej, Forreste, utíkej... a sbírej mince!

9. 7. 2014

Když se smečka reportérů ptala zarostlého a špinavého podivína Forresta Gumpa ve stejnojmenném filmu, proč několik let bez přestání běhá napříč Státy, nedokázal jim poskytnout uspokojivou odpověď. „Prostě se mi chtělo běžet,“ zklamal je.

Dnes, nějakých dvacet let poté, už cíl má a zní: nasbírat co nejvíce zlaťáků. Alespoň tak je tomu u oficiální mobilní hry filmu s názvem Run Forrest Run. Je to typický runner, kterých už jsme hráli spousty. S filmem ho spojuje nejen postava hlavního hrdiny, ale také prostředí. Stejně jako v oscarovém snímku běhá Forrest napříč Alabamou po slavné Route 66, probíhá známou alejí a dokonce jezdí na sekačce.
Jen běžet nestačí. Kromě sbírání zlaťáků se musíte starat také o to, abyste do ničeho nenarazili. Budete se vyhýbat, dělat skluzy a skákat. Občas můžete spoléhat i na pomoc tzv. power-upů, tedy jednorázových bonusový předmětů, které vás zrychlí nebo ochrání. I ty vycházejí z filmu.

V tuto chvíli je hra ke stažení ve verzi pro iPhone a iPad a to výhradně na novozélandském AppStore, kde ji vývojáři testují. Doufejme, že bude brzy ke stažení i u nás. 
 

Čtěte také

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka Před 19 hodinami

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé 12. 12. 2017

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail