Utíkej, Forreste, utíkej... a sbírej mince!

Utíkej, Forreste, utíkej... a sbírej mince!

9. 7. 2014

Když se smečka reportérů ptala zarostlého a špinavého podivína Forresta Gumpa ve stejnojmenném filmu, proč několik let bez přestání běhá napříč Státy, nedokázal jim poskytnout uspokojivou odpověď. „Prostě se mi chtělo běžet,“ zklamal je.

Dnes, nějakých dvacet let poté, už cíl má a zní: nasbírat co nejvíce zlaťáků. Alespoň tak je tomu u oficiální mobilní hry filmu s názvem Run Forrest Run. Je to typický runner, kterých už jsme hráli spousty. S filmem ho spojuje nejen postava hlavního hrdiny, ale také prostředí. Stejně jako v oscarovém snímku běhá Forrest napříč Alabamou po slavné Route 66, probíhá známou alejí a dokonce jezdí na sekačce.
Jen běžet nestačí. Kromě sbírání zlaťáků se musíte starat také o to, abyste do ničeho nenarazili. Budete se vyhýbat, dělat skluzy a skákat. Občas můžete spoléhat i na pomoc tzv. power-upů, tedy jednorázových bonusový předmětů, které vás zrychlí nebo ochrání. I ty vycházejí z filmu.

V tuto chvíli je hra ke stažení ve verzi pro iPhone a iPad a to výhradně na novozélandském AppStore, kde ji vývojáři testují. Doufejme, že bude brzy ke stažení i u nás. 
 

Čtěte také

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra Včera

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Google Photos najdou fotky vašeho psa nebo kočky podle jména

Aplikace Včera

Chytrý asistent uvnitř aplikace Fotky Google se naučil nový trik. Vyhledávání „psa“ nebo „kočky“ na fotkách už umí...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail