Šest nejotravnějších selfie: od duckface až po healthie

Šest nejotravnějších selfie: od duckface až po healthie

24. 7. 2014

Co je to selfie, to dnes najdete už i ve výkladových slovnících. Ale víte, že autoportéty mobilem mají řadu rozličných kategorií? Tady je šest těch nejznámějších:
 
1. Duckface
Rty k sobě, našpulit a sexy fotka je na světě. Bohužel, tohle platí jen pro malé procento fotek. Ve většina případů se tímto způsobem akorát rozšíří hejno děsivých lidských kachen o jeden kus.

2. Čumkarta
Ať už je v pozadí azurové moře, nějaká slavná památka nebo zasněžený vrcholek hory, jedno je jisté a to že dotyčný se chce pochlubit. Dovolenkové selfie jsou takové pohledy 21. století.

3. Healthie
Někdo chodí do fitka sportovat, jiný pouze demonstrovat, jak žije zdravě. Poznáte je na první pohled. Exemplář první je zpocený a unavený, kdežto exemplář druhý je svěží a upravený. A s mobilem v ruce.

4. Záchodovka
Přepudrovat nosík, vytáhnout z kabelky mobil a ukázat všem na Facebooku, jak jsem krásná. Často za asistence přítomného zrcadla. Do stejné kategorie patří také snímky ze zkušebních kabinek butiků.

5. Foodie selfie
Focení jídla – a je jedno jestli je to večeře v luxusní restauraci nebo nuzný talíř naplněný čínskou polívkou – by vydalo na samostatný článek. Sami jsme byli dokonce svědky kurzu focení jídla mobilem...

6. Selfie celebrit
Vaše selfie se do novin s největší pravděpodobností nedostane, ale když na sebe čočku mobilu namíří Justin Bieber nebo Kim Kardashian, tak mají novináři o čem psát. Ostatně nejsdílenější fotografií všech dob je také selfie a to fotka herců v čele s Bradley Cooperem z předávání Oscarů.

Zdroj: Complex.com

Čtěte také

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Shadowgun Legends je na Google Play. Zahrát si budete moci až příští měsíc

Hra 20. 2. 2018

Není sporu o tom, že Shadowgun Legends patří k aktuálně nejočekávanějším mobilním hrám, a to nejen v domácím Česku. Dlouhé...

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Pára nad čajem, ohňostroj na obloze…. Vimage rozhýbe vaše fotky stylovými efekty

Aplikace 20. 2. 2018

Co jsou to cinemagrafy, to už jsme si definovali při seznámení s aplikací Loopsie. Nepamatujete? Dalo by se říct, že je to něco mezi...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail