Šest nejotravnějších selfie: od duckface až po healthie

Šest nejotravnějších selfie: od duckface až po healthie

24. 7. 2014

Co je to selfie, to dnes najdete už i ve výkladových slovnících. Ale víte, že autoportéty mobilem mají řadu rozličných kategorií? Tady je šest těch nejznámějších:
 
1. Duckface
Rty k sobě, našpulit a sexy fotka je na světě. Bohužel, tohle platí jen pro malé procento fotek. Ve většina případů se tímto způsobem akorát rozšíří hejno děsivých lidských kachen o jeden kus.

2. Čumkarta
Ať už je v pozadí azurové moře, nějaká slavná památka nebo zasněžený vrcholek hory, jedno je jisté a to že dotyčný se chce pochlubit. Dovolenkové selfie jsou takové pohledy 21. století.

3. Healthie
Někdo chodí do fitka sportovat, jiný pouze demonstrovat, jak žije zdravě. Poznáte je na první pohled. Exemplář první je zpocený a unavený, kdežto exemplář druhý je svěží a upravený. A s mobilem v ruce.

4. Záchodovka
Přepudrovat nosík, vytáhnout z kabelky mobil a ukázat všem na Facebooku, jak jsem krásná. Často za asistence přítomného zrcadla. Do stejné kategorie patří také snímky ze zkušebních kabinek butiků.

5. Foodie selfie
Focení jídla – a je jedno jestli je to večeře v luxusní restauraci nebo nuzný talíř naplněný čínskou polívkou – by vydalo na samostatný článek. Sami jsme byli dokonce svědky kurzu focení jídla mobilem...

6. Selfie celebrit
Vaše selfie se do novin s největší pravděpodobností nedostane, ale když na sebe čočku mobilu namíří Justin Bieber nebo Kim Kardashian, tak mají novináři o čem psát. Ostatně nejsdílenější fotografií všech dob je také selfie a to fotka herců v čele s Bradley Cooperem z předávání Oscarů.

Zdroj: Complex.com

Čtěte také

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Prohlížeč Microsoft Edge se dočkal své mobilní verze

Aplikace Včera

Internetový prohlížeč, který se na počítačích používá téměř výhradně k tomu, abyste si přes něj stáhli internetový...

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Into the Dead 2 je zombie runner s příběhem, který se zakousne a nepustí

Hra 16. 10. 2017

Vždycky když už nás zombie hry začnou nudit, vstane z hrobu nějaký čerstvý umrlec, kousne nás do krku a znovu nakazí láskou...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail