Smartphone Xperia C3 je specialista na selfie. Stačí se usmát

Smartphone Xperia C3 je specialista na selfie. Stačí se usmát

Včera

„Kdyby tak byla Bradleyho ruka delší“, povzdechla si v popisku nejsdílnější selfie všech dob moderátorka Ellen DeGeneres, která hvězdné focení spunktovala. Ano, kdyby byla ruka Bradleyho Coopera o něco delší, tak by se na snímek vešlo o něco více hvězd. Je tu ale i jiné řešení a nabízí jej Sony.

Ne, není to prodloužení ruky, nýbrž Sony Xperia C3 coby první smartphone specializovaný na focení selfie. Telefon má spoustu zajímavých vlastností, například podporu dvou SIM (existuje i varianta pro jednu), výkonný procesor o taktu 1200 MHz, displej o úhlopříčce 5,5 palce nebo nový Android verze 4.4. Tím zdaleka nejzajímavějším prvkem telefonu je však přední ze dvou fotoaparátů.


Oproti konkurenci se mobil vyčlenil širokoúhlým pětimegapixelovým fotoaparátem na přední straně s jemným bleskem pro kvalitní selfie i za zhoršených světelných podmínek. Nezvyklý je také způsob focení. Fotku svého obličeje můžete pořídit jednoduše dvojitým poklepáním na zadní část telefonu, případně se na telefon usmát a on už se postará o zbytek. Úprava fotek počítá s tím, že fotíte sami sebe, a vše tomu přizpůsobí. Pokud přesto s výsledkem nebudete spokojeni, můžete si selfie dále editovat v některé z arzenálu fotografických aplikací.

Sony Xperia C3 by se měla začít prodávat ve třech barevných variantách už letos v srpnu. Cena nebo dostupnost v České republice ale zatím nejsou známy.
 

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Včera

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Včera

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail