Selfie je fenomén. Tady je pět nejlepších!

Selfie je fenomén. Tady je pět nejlepších!

6. 7. 2014

Oscarová selfie
Nejúspěšnější selfie v historii udělala moderátorka posledních Oscarů Ellen DeGeneres. Její skupinové foto má na síti Twitter téměř 3,5 milionu retweetů (sdílení mezi uživateli) a 2 miliony favorites (obdoba lajků).
 
Celebrity selfie
Takoví Justin Bieber nebo Kim Kardashian (na fotce), ti dostanou milion lajků, aniž by k tomu ještě někoho potřebovali. Ačkoliv v případě manželky Kanye Westa by se dalo spekulovat, jestli se Kim nedělí o úspěch se svým pozadím.
 
Vesmírná selfie
Sami sebe fotí i piloti v kokpitu stíhaček, když zrovna odpalují rakety, nicméně fotka sebe sama ve vesmíru nasazuje laťku ještě trochu výš.
 
První elfie na světě
I sloni mají svoji selfie. Jeden z návštěvníků Midland Safari Park ztratil telefon. Když jej dostal zpět od zřízenců, našel mezi fotkami i sloní autoportrét. Údajně tak jde o vůbec první elfie (spojení anglického slova elephant a selfie) na světě.
 
Stará selfie
Údajně vůbec nejstarší selfie na světě patří mladému chemikovi Robertu Corneliusovi, jenž ji pořídil v roce 1839.

Čtěte také

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

IKEA má skvělou aplikaci na aranžování nábytku

Aplikace Před 13 hodinami

Nová verze iOS představila systém ARkit pro (poměrně) přesné zobrazování virtuálních objektů v prostoru a hned se vyrojila spousta...

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Umělý prst vám uleví od svajpování na Tinderu

Vychytávka Včera

Každý někoho takového známe. Kamarád nebo kamarádka s hlavou neustále zabořenou do mobilu. A svapuje, svajpuje… Seznamka Tinder...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail