Úvod Novinky Nejdivnější filmové aplikace, které vážně nepotřebujete

Nejdivnější filmové aplikace, které vážně nepotřebujete

Nejdivnější filmové aplikace, které vážně nepotřebujete
Do svého mobilu si můžete stáhnout aplikace, které vám dokáží usnadnit život – na ty se v našem pořadu ostatně zaměřujeme. Druhou kategorii pak tvoří aplikace, jejichž popisek zní poměrně hloupě, ale pořád mohou být k užitku – na ty jsme se zaměřili v rámci 25. dílu Applikací. No a pak jsou aplikace, které jsou v podstatě úplně k ničemu, nicméně snaží se počet stažení nahonit faktem, že mají něco společného s populárním filmem či televizním seriálem. A ty jsou…

The No Button
Android (zdarma) – stahujte zde

Hlasité „Noooooooo“ je výkřikem čisté bezmoci. Původně šlo o výkřik Darth Vadera na konci třetí epizody Hvězdných válek, nicméně občas i obyčejný člověk narazí na situaci, kdy obyčejné „ne“ nestačí. A proto je tady aplikace Noooooo button, kterou si můžete stáhnout z Google Play. Ta samozřejmě dělá jen jednu jedinou věc – přehraje zvukovou stopu s Vaderovým výkřikem. Pokud Android nemáte, stejnou službu udělají i webové stránky www.nooooooooooooooo.com.

Scientific Sci-fi Scanner Lite
Android (zdarma) – stahujte zde

Když jsme zmínili Star Wars, musíme uspokojit i fanoušky Star Treku. Pokud jste vždy snili, že jednou přijde budoucnost a vy budete v ruce držet skutečný fungující trikodér, tak… sněte dál. Každopádně, v obchodě Play najdete aplikaci Scientific Scanner Lite, která jako trikodér alespoň vypadá. Nicméně jeho funkcí zdaleka nedosahuje. Aplikace totiž dokáže akorát potrápit různá čidla vašeho telefonu. Soudě podle komentářů a hodnocení, některým trekkies však stačí ke štěstí i tohle málo.

Flux Capacitor
Android (zdarma) – stahujte zde

Na své si přijdou i fandové sci-fi trilogie Návrat do budoucnosti. Do svého mobilu s Androidem si totiž mohou nainstalovat flux-kapacitátor. Jedná se o zdroj energie s výkonem 1200 gigawattů, jenž poháněl Martyho DeLorean, aby s ním mohl cestovat napříč časem. V tomhle ohledu aplikace funguje téměř bez chyby, ačkoliv se díky kapacitátoru ve svém telefonu budete pohybovat časem pouze dopředu a to rychlostí 60 vteřin za minutu…

Yo, Hodor
iOS (zdarma) – stahujte zde

Yo, Hodor se snaží svést na úspěchu aplikace Yo a televizního seriálu Hra o trůny. Pokud patříte mezi geeky, tak už asi tušíte, o co jde. A pokud ne, tak vám to samozřejmě vysvětlíme. Aplikace Yo umí jen to, že někomu z vašich přátel pošle upozornění s hláškou „Yo“. Hodor je naopak jeden z charakterů populární knižní ságy a ještě populárnějšího televizního seriálu, který umí říct jenom „Hodor“. Jeho aplikace pak místo „Yo“ říká prostě „Hodor“. Chápete? Pokud ne, stahujte. Nebo radši ne.Čtěte také:

Komentáře