Úvod Novinky Fotoapka Slingshot funguje na principu něco za něco

Fotoapka Slingshot funguje na principu něco za něco

Fotoapka Slingshot funguje na principu něco za něco
V polovině června vypustil Facebook v Americe svojí nejnovější aplikaci – Slingshot. Ta nyní dorazila i k nám. Na první pohled Slingshot vypadá jako kombinace Snapchatu a Vine, nicméně tenhle koncept se snaží dotáhnout trochu dál, resp. někam jinam.

V rámci aplikace sdílíte svoje fotky, do kterých můžete něco přičmárat nebo rovnou napsat. Delším podržením tlačítka pak natočíte rovnou krátké video. Trik Slingshotu je ale v tom, že člověk, kterému fotku či video pošlete, neuvidí vaší zprávu do té doby, dokud vám něco nepošle na oplátku.

Nejde tedy o to, že se zpráva zobrazí jen na omezený čas jako v případě Snapchatu. Aby uživatel viděl, co jste mu poslali, musí vám nejdřív poslat něco sám. Takhle zní komunikace přes Slingshot trochu krkolomně, nicméně na provedení apky je vidět, že za ní stojí sociální gigant.

Abyste se do Slingshotu vůbec dostali, musíte zadat svoje telefonní číslo, jméno a přezdívku. Aplikace tak funguje nezávisle na Facebooku, ale pokud jí to dovolíte, může na sociální síti vyhledat vaše přátele. Slingshot je momentálně k dispozici na Android a iOS.

Slingshot stahujte zde!
Čtěte také:

Komentáře