Android Roadshow 2014 dorazila do Prahy

Android Roadshow 2014 dorazila do Prahy

22. 6. 2014

V sobotu 21. června zavítala Android RoadShow 2014 do Prahy. Akce pro fanoušky mobilních technologií a elektronických vychytávek se zastavila v Kongresovém centru U Hájků. Přehlídka mobilních telefonů a různých gadgetů se tak krásně doplňovala s moderním interiérem. A nejen to, centrum poskytlo dostatek místa pro konference, tématické stánky i zaparkovaný vůz Tesla Model S. Stejně jako v Ostravě patřil právě elektromobil mezi jeden z největších taháků celé akce.

Tím dalším, soudě podle názorů návštěvníků, které jsme vyzpovídali, byla přednáška o Google Glass. Zájemci takřka zaplnili celý přednáškový sál. K vrcholům RoadShow pak jistě patřila i návštěva Roberta Rosenberga. Ten se však nevěnoval erotice, ale zaměřil se na sporty. Ostatně, sám nyní působí jako trenér boxu a svěřil se nám, že rád testuje chytré hodinky i náramky, které mu mohou pomoci. A byl to i Robert, kdo nám přišel jako ideální kandidát na další testování aplikace Punch Contest. Jeho svižné výpady však aplikaci rozhodily natolik, že nebyla schopná ukázat pořádné výsledky.

Na místě byly k vidění všechny tématické stánky, s nimiž Android RoadShow 2014 obráží Českou republiku. Mohli jste se podívat nejen na sportovní náramky, ale i na hračky, gadgety, hodinky, herní konzoli Nvidia Shield a v Praze také proběhlo oficiální představení novinky od LG – mobilního telefonu LG G3. Na místě pak samozřejmě nechyběly ani Applikace. A to nejen náš štáb, který natáčel podklady pro reportáž a sbíral tipy od návštěvníků, ale i pohledné hostesky, které kolemjdoucím rozdávaly poslední číslo našeho magazínu. Reportáž z akce můžete očekávat příští sobotu!

Tímto však Android RoadShow 2014 rozhodně nekončí. Během prázdnin zavítá do dalších českých měst, přičemž bude jenom na vás, která to budou. Další podrobnosti najdete na www.androidroadshow.cz!

Čtěte také

Nový Alcatel 1X zaujme nízkou cenou a Androidem GO

Nový Alcatel 1X zaujme nízkou cenou a Androidem GO

Různé Před 13 hodinami

Procesor MediaTek, 1 GB RAM, 16 GB velké úložiště a 5,3palcový displej s rozlišením 960x480. Podle hardwarových specifik dost...

Samsung Galaxy S9 na oficiálním videu. Jaké novinky přinese?

Samsung Galaxy S9 na oficiálním videu. Jaké novinky přinese?

Různé Před 13 hodinami

Oficiální premiéra nové vlajkové lodi Samsungu je sice naplánována na dnešní večer, ale tajemství jménem „Galaxy S9“ bylo...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail