​Applikace první v App Store i v Google Play. Díky vám!

​Applikace první v App Store i v Google Play. Díky vám!

21. 6. 2014

Začátkem tohoto týdne jsme vás informovali o tom, že je elektronický magazín Applikace k dispozici také na mobilních telefonech. Zájem o to udělat verzi upravenou na míru menším displejům přišel právě od vašich podnětů na Facebooku. První výsledky stahování pak jen potvrdily váš zájem. Během pár dní totiž naše Applikace obsadila první místo v kategorii newsstand (App Store) a také první místo v kategorii Knihy a referenční materiály (Android). Společně se zahraničními aplikacemi pak byl magazín Applikace 183. (App Store) a 252. (Android). Tenhle zájem nás velmi těší a děkujeme! A pokud jste si ještě náš magazín nestáhli, můžete tak učinit nyní. Ostatně je k dispozici zcela zdarma. A jestli jej již máte, nebojte se nám napsat svoje dojmy.

Magazín Applikace stahujte zde!

Elektronický magazín Applikace je interaktivní verze papírového magazínu, který si může kdokoliv vyzvednout zdarma na prodejnách T-Mobile. Právě díky partnerství s tímto mobilním operátorem vás časopis nestojí ani korunu a můžete se tak dozvědět o zajímavých novinkách pro váš mobil. Elektronická verze pak nabízí interaktivní zážitek, kdy můžete listovat jednotlivými články, klikat na odkazy a informační tabulky. Nabízí tak vše, co od moderního elektronického magazínu čekáme. Momentálně jsou venku tři čísla, přičemž všechny tři můžete přečíst na tabletech. Poslední třetí číslo jsme pak na přání fanoušků předělali, aby jeho čtení bylo pohodlné i na menších displejích mobilních telefonů.

Čtěte také

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Žebříček nejstahovanějších aplikací ovládl průvodce muzei. Tady je důvod!

Aplikace Před 19 hodinami

Že aplikace od Google patří dlouhodobě k nejstahovanějším, na to už jsme si zvykli. Ale jaktože na vrcholu žebříčku...

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Opera bojuje proti webům, které využívají mobily k těžbě kryptoměn

Aplikace Před 19 hodinami

Těžba kryptoměn, jako je třeba Bitcoin, vyžaduje velký výpočetní výkon a tím pádem i spoustu energie. Někteří lidé proto začali...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail