Mapy.cz jsou Aplikací roku 2014. Bodoval i T-Mobile

Mapy.cz jsou Aplikací roku 2014. Bodoval i T-Mobile

Před 9 hodinami

Ve středu 18. června proběhlo v pražském klubu La Loca vyhlášení ceny Aplikace roku. Absolutním vítězem se stala aplikace Mapy.cz. A když myslíme absolutním, tak nám nejde pouze o to, že získala titul Aplikace roku 2014. Mapy.cz totiž získaly ocenění ještě v kategoriích Novinka roku a Nejlepší UX mobilní aplikace. Služba si tak odnese 150 tisíc korun na další případnou propagaci, ačkoliv aplikace, za kterou stojí druhý největší český vyhledávač, tohle asi zrovna nepotřebuje.

Plácat po zádech se mohou také i u T-Mobile. Mobilní operátor získal ocenění Marketingová inspirace za sportovní aplikaci ZOH 2014. V téže kategorii nezískal jen první, ale i třetí místo a to s aplikací Letná 2014 - obě aplikace doprovázely konání Zimních olympijských her v Soči. V dalších kategoriích pak zabodovaly například Potraviny na pranýři (Aplikace pro lepší svět), Dead Trigger 2 (Hry) nebo FDB.cz (Životní styl). Výsledky najdete na oficiálních stránkách Aplikace roku.

V anketě hlasovalo na 15 tisíc lidí, kteří vybírali aplikace v devíti kategorích. V dalších dvou (Nejlepší B2B aplikace a Marketingová inspirace) pak bylo hodnocení na odborné porotě.

Čtěte také

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Project Graveyard je hřbitov mrtvých apek

Různé Před 8 hodinami

Používaly je miliony lidí, přesto zmizely z internetu. Řeč je o mrtvých aplikacích a internetových službách. Právě těmto...

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Kam zmizel Builder z Clash of Clans? Najdete ho na Facebooku!

Hra Před 9 hodinami

Builder se na to vykašlal. Podpůrná jednotka z Clash of Clans už měla dost toho, že mu všechny jeho stavby neustále ničí a rozhodl se,...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail