Mapy.cz jsou Aplikací roku 2014. Bodoval i T-Mobile

Mapy.cz jsou Aplikací roku 2014. Bodoval i T-Mobile

19. 6. 2014

Ve středu 18. června proběhlo v pražském klubu La Loca vyhlášení ceny Aplikace roku. Absolutním vítězem se stala aplikace Mapy.cz. A když myslíme absolutním, tak nám nejde pouze o to, že získala titul Aplikace roku 2014. Mapy.cz totiž získaly ocenění ještě v kategoriích Novinka roku a Nejlepší UX mobilní aplikace. Služba si tak odnese 150 tisíc korun na další případnou propagaci, ačkoliv aplikace, za kterou stojí druhý největší český vyhledávač, tohle asi zrovna nepotřebuje.

Plácat po zádech se mohou také i u T-Mobile. Mobilní operátor získal ocenění Marketingová inspirace za sportovní aplikaci ZOH 2014. V téže kategorii nezískal jen první, ale i třetí místo a to s aplikací Letná 2014 - obě aplikace doprovázely konání Zimních olympijských her v Soči. V dalších kategoriích pak zabodovaly například Potraviny na pranýři (Aplikace pro lepší svět), Dead Trigger 2 (Hry) nebo FDB.cz (Životní styl). Výsledky najdete na oficiálních stránkách Aplikace roku.

V anketě hlasovalo na 15 tisíc lidí, kteří vybírali aplikace v devíti kategorích. V dalších dvou (Nejlepší B2B aplikace a Marketingová inspirace) pak bylo hodnocení na odborné porotě.

Čtěte také

Applikace jsou zpátky! V prvním díle se věnujeme olympiádě

Applikace jsou zpátky! V prvním díle se věnujeme olympiádě

Různé 16. 2. 2018

První díl nové řady Applikací připadnul na začátek února. Téma je tedy jasné: olympiáda. Otestovali jsme dvě olympijské aplikace. Obě...

Stačí poslat esemeskou jedno písmeno a iPhone se restartuje

Stačí poslat esemeskou jedno písmeno a iPhone se restartuje

Různé 16. 2. 2018

Sotva Apple opravil chybu chaiOS, kdy se iPhone zaseknul po obdržení odkazu na jeden konkrétní web, a už je tu další. Tentokrát dělá...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail