Mapy.cz jsou Aplikací roku 2014. Bodoval i T-Mobile

Mapy.cz jsou Aplikací roku 2014. Bodoval i T-Mobile

19. 6. 2014

Ve středu 18. června proběhlo v pražském klubu La Loca vyhlášení ceny Aplikace roku. Absolutním vítězem se stala aplikace Mapy.cz. A když myslíme absolutním, tak nám nejde pouze o to, že získala titul Aplikace roku 2014. Mapy.cz totiž získaly ocenění ještě v kategoriích Novinka roku a Nejlepší UX mobilní aplikace. Služba si tak odnese 150 tisíc korun na další případnou propagaci, ačkoliv aplikace, za kterou stojí druhý největší český vyhledávač, tohle asi zrovna nepotřebuje.

Plácat po zádech se mohou také i u T-Mobile. Mobilní operátor získal ocenění Marketingová inspirace za sportovní aplikaci ZOH 2014. V téže kategorii nezískal jen první, ale i třetí místo a to s aplikací Letná 2014 - obě aplikace doprovázely konání Zimních olympijských her v Soči. V dalších kategoriích pak zabodovaly například Potraviny na pranýři (Aplikace pro lepší svět), Dead Trigger 2 (Hry) nebo FDB.cz (Životní styl). Výsledky najdete na oficiálních stránkách Aplikace roku.

V anketě hlasovalo na 15 tisíc lidí, kteří vybírali aplikace v devíti kategorích. V dalších dvou (Nejlepší B2B aplikace a Marketingová inspirace) pak bylo hodnocení na odborné porotě.

Čtěte také

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Gyroscope zvládne sledovat spánek, aktivitu i produktivitu

Aplikace Před 2 hodinami

Gyroskop je zařízení, díky kterému naše telefony dokážou rozpoznat polohu přístroje. Gyroscope je název aplikace, která dokáže...

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Bunda se zabudovanou powerbankou zahřeje a nabije mobil

Vychytávka Včera

Pár chytrých kousků oblečení už jsme v Applikacích měli, ale že bychom na ulicích zrovna potkávali lidi v chytrých bundách a...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail