Elektronický magazín Applikace vychází i na mobilech!

Elektronický magazín Applikace vychází i na mobilech!

18. 6. 2014

Kromě televizního pořadu vydáváme i časopis Applikace. Ten seženete v každé prodejně T-Mobile, kde si jej můžete vzít zcela zdarma, případně si jej můžete stáhnout v rámci naší aplikace. Ta byla ještě donedávna k dispozici pouze na tablety, nicméně hlasy fanoušků, kteří nás žádali a mobilní verzi, jsme nebrali na lehkou váhu. Verze pro Android byla spuštěna potichu nějaký týden zpátky a nyní je k dispozici také verze pro iOS. A to je tedy i důvod vás o téhle novince informovat oficiálně – elektronický magazín Applikace si můžete stáhnout do svého tabletu i mobilu!

Magazín Applikace stahujte zde!

Pak rychle pochopíte, proč nám to zabralo tolik času. Ono udělat skutečný elektronický časopis není práce zcela jednoduchá. Chceme, aby Applikace v tomhle ohledu šly příkladem. Naším cílem tedy nebylo pouze upravit tabletovou verzi. Chtěli jsme, aby měl čtenář stejný komfort i na zařízeních s mnohem menším displejem, což si vyžádalo řadu úprav a testování. Applikace tak nejsou jen oscanovaným PDFkem jako ostatní magazíny, které najdete v elektronických trafikách. Jde o regulérní elektronický magazín s videem, odkazy, klikacími tabulkami atd. Nebojte se tedy na něj ťukat prstem!
 
Se stažením naší aplikace dostanete přístup ke všem třem číslům magazínu (na tabletech), případně pouze třetímu číslu (na mobilních telefonech). Každé číslo magazinu si tedy ještě musíte dodatečně stáhnout.

Čtěte také

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

5 důvodů, proč budete Huawei Mate 10 Pro-klínat

Vychytávka Včera

Na podzim dorazil do prodeje nový flagship mobil od čínského Huawei. Na telefon se na internetu strhla samá chvála, nicméně je důležité...

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Podíl mobilů s nejnovějším Androidem roste, nejrozšířenější je stále verze z roku 2015

Různé 12. 12. 2017

Google aktualizoval statistiky distribuce systému Android. Data vycházejí z návštěv obchodu Google Play za posledních sedm dní. Na...

Chci posílat výběr
nejlepších článků na e-mail